Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 pozitív tesztem van. Reális?

2 pozitív tesztem van. Reális?

Figyelt kérdés

Bnőm szerint nagyon erős csík ennyi heteshez, neki 7 hetesen volt ilyen. Febr. 17-én volt utolsó menzeszem első napja. 27 28 voltunk együtt, peteeérésem utána volt az applikáció szerint. Korai terhesség, erős csíkkal?


l73p3tf5prye8j7elqrj.jpg

[link]


2020. márc. 19. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is ilyen erős csíkom volt 2 nap késésnél
2020. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Minek tesztelget már vki 7 hetesen? Akkor már szívhangot néznek. Az applikáció meg nem mondja jól, előbb volt peteérés.
2020. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne hcg mérő. A pozitív akkor is pozitív ha halvány meg akkor is ha erős. Ezért nem értem a nótorikus tedztelgetőket és a miért nem erősödik kérdéseket sem...
2020. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt kerdeztem tole, h akkor mar minek csinalt, hisz UH van..de h a doki 4,5 hetesen nem latott semmit, s 1 honapra ra kelett mennie csak.. ezert csinalt 7 hetesen is...nemis ertem. Koszi a valaszokat

:)

2020. márc. 19. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 dpon is kb ilyen volt. Mégis miért lenne ez baj? 🤦‍♀️🤦‍♀️😏
2020. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt 3 nappal már ilyen volt
2020. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj, én nagyon örülök az erős csíknak. Csak a bnőm zavart meg, szerinte ikrek:DD minden jót nektek
2020. márc. 20. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!