Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem,...

Pozitív lett a tesztem, második terhesség. Van itthon progeszteron exeltis, elkezdhetem szedni orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél a pozitív teszt után rögtön szednem kellett , sajnos hüvelyi úton felmart nagyon, így csak szájon keresztül tudtam szedni. Missed ab lett a 7. Héten. Most pozitív lett a teszt, maradt még itthon progi, szerintetek szedhetem vagy majd ha orvoshoz megyek?

2020. febr. 29. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Én nem merném, főleg ha nem mondták. Hívd fel az orvosodat.
2020. febr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vagy PCOS beteg, nem barnázol, akkor felesleges szedni. Várd meg a dokit.
2020. febr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Hormonokat CSAK ORVOSI utasításra szabad szedni, terhesség esetén meg még fokozottabban kell vigyázni a gyógyszerezésre, mert az a magzatnak is árthat.
2020. febr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Én viszont beszedném. De én rutinos lombikos vagyok, aki már rengetegszer szedett ilyesmit; és tudom, hogy az orvosom is támogatna ebben, sőt; felírná azonnal.
2020. febr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem felírt rengeteget hogy úgyis kell majd, de azóta nem járok hozzá, úgyhogy nem is tudom őt felhívni . Várok akkor hétfőig és felhívom a háziorvost, ő is tud mindent ☺️
2020. febr. 29. 10:14
 6/16 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy köszönöm szépen a válaszokat!
2020. febr. 29. 10:22
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne szedd be amíg nem vérzel/barnázol! Lehet többet ártasz vele!
2020. febr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak úgy bármilyen tünet nélkül teljesen felesleges beszedni...
2020. febr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem fogom beszedni , csak azért kérdeztem, mert egy vetélésem már volt. Gondolom érthető, hogy nem akarom,hogy baj legyen. 😢

2020. febr. 29. 15:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, látom itt sok tapasztalt progis van. Toletek kerdezném, hogy a progi "felerősítheti" az első hetek rosszulléteit? Masodik terhességem, de az elsőt simám viseltem, most pedig a 9.hétben vagyok de minden nap rosszul vagyok. Letezhez, hogy a progi a ludas? Vagy ez badarság?
2020. febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!