Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhesség kinek hányadik...

Első terhesség kinek hányadik héten látszott? És milyen alkatúak vagytok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sovány vagyok, ennek ellenére kb.a 20.héttől látszott csak egyértelműen hogy terhes vagyok. Addig csak kb.olyan volt,mintha jol bekajaltam volna.
2020. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sportos, izmos vagyok (nem kákabélű, körte alkat, vékonyabb derék, erős fenék és combok) , a hasam kb a 22.héttől kezdett el látszani és akkor vettem kismama nadrágokat is,addig nem kellett.
2020. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En kicsit erosebb alkat vagyok, de nem kover. Nekem is elso terhesseg es nagyon hamar, mar kb a 13. hettol latszodott, hogy nem csak "belaktam" hanem baba van a dologban :D nagyon csodalkoztam hogy ilyen hamar latszodik, bar hozza kell tenni, hogy elol van a placenta.
2020. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

152 cm és 46 kg vagyok, tehát vékony. Lapos hassal.

KB 7 hetesen volt egy pár napos puffadás akkor nagyobb volt a hasam. Aztán újra teljesen lapos.

17-18 hetesen részemről már látható volt bugyi vonal környékén egy kis domborodas, de ezt más nem láthatta szerintem.

20hetesen feljebb jobb a dombocska és akkor már puffadasnak tűnt, de nem ment már le, tehát nem az volt.


Egyértelműen kismama hasam 25 hetesen lett, akkor hirtelen nőtt egy nagyot. :)

2020. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4#vagyok

Nekem is elől volt amúgy a placenta

2020. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magas normál testalkatú vagyok. Az első babával 57 kilóval estem teherbe, 171 cm vagyok. 11-12 hetesen már egyértelmű terheshasam volt.

A másodikkal kicsit több volt a kezdő súlyom, 59 kiló. Vele már 9-10hetesen nem lehetett letagadni, ha szűk ruhában voltam.

2020. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
160 magas vagyok, 52 kiló voltam, kb a 20. Héten kezdett látszani, de nem volt egyértelmű. 24. Héten már kerekedett szebben,akkor felismerhető volt már.
2020. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

157 centi vagyok, sportos testalkat, 50 kilóval és lapos hassal kezdtem a babavárást.

Én kb a 16. héttől kezdtem látni hogy alakul a poci, de külső szemnek nagyjából a 20. héttől lett látható, hogy nem csak beebédeltem. 🙃


Ha akarnám, még mindig el tudnám dugni egy laza pulcsi alá (most 23 hetes vagyok, 52 kg), de miért is tenném, alig vártam hogy a világ is lássa a változást 😊

2020. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!