Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák! 2 napja...

Tapasztalt kismamák! 2 napja időntúl halvány + X epil teszt, ma reggel 2. vizeletből nagyon erős 1 percen belüli 2csíkos predictor early? Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Elméletileg holnap kéne megjönnie, de teljesen száraz vagyok, semmi görcs, vérzés. Bárcsak így is maradna 🙏


Szombaton teszteltem először, 25 -ös X epillel: negatív lett. Dühömben bedobtam a tesztet a szekrénybe, majd másnap reggelre láttam, hogy ott van a 2 színes csík, az egyik halványan, de szabad szemmel látható...


Ma nem hagyott nyugodni a gondolat, és a munkahelyemen csinaltam második vizeletből egy predictor earlyt, ami 30 mp elteltével erős pozitív lett.


Volt már valakivel hasonló?



2020. márc. 23. 19:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
#9 irigy es merhetetlen rosszindulatu vagy. Elhiszem hogy bele vagy keseredve a sikertelensegbe de ha ilyen a felfogasod ne is varj pozitiv dolgokat. Ajanlom figyelmedbe Szeghy Krisztina - Ha lelki okok miatt kesik a baba könyvét. Hasznos és érdekes. Egyébként mi is 2 évig probalkoztunk sikertelenül de kozbem imadtam nezni masok pozitiv tesztjeit es izgultam mi lesz a kimenetel. Aztam amikor nekem is lettek pozi tesztjeim orommel osztottam meg masokkal is
2020. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk 2 sikertelen hónap még semmi, sőt. Ha pár hónap alatt összejön, az a ritka sajnos. Nekünk 4 hónap volt, de egy pillanatig nem stresszeltem, mert tisztában vagyok vele, hogy mennyi mindennek kell összejönni, hogy baba lehessen.

Amúgy nemvárt előtt bőven lehet egyik nap negatív, majd másnap pozitív. És miután 1 hete késett, akkot mertem tesztet csinálni, és UH-ra sem mentem korán, nem akarom feleslegesen stresszelni magam.

2020. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Drágák!!!! Itt a mai clearblue tesztem!!!! [link]



3 perc után + jött ki, mellette megjelent, hogy 2-3 hetes 🤩

2020. márc. 24. 06:12
 14/21 A kérdező kommentje:
Felfogni nem bírom... Anya leszek 😊 3 teszt, raadásul különböző fajták: egy X epil, egy predictor, egy clearblue csak nem hazudhat már... lassan kezdem felfogni, hogy terhes vagyok! 🤗
2020. márc. 24. 06:19
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szivből gratulálok!! Jó ezt látni,nekem erőt ad. Nekünk ez a 4.próbálkozós hónapunk, jövőhétre nem várom....hihetetlenül boldog lennék ,ha én is ilyen tesztet látnék.

Boldog babavárást!

2020. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves 15-ös! Én szívből kívánom, hogy minél hamarabb egy ugyanilyen tesztet láss! 🤗


Egyébként egy kérdés: most kezdett csak nagyon enyhén fájdogálni az alhasam, és a derekamat is érzem... ez normális, ugye? 😯😊


Addig én sem megyek orvoshoz, amíg nem muszáj, szeretnék várni vele pár hetet, hacsak nem jön -közbe valami, de NE jöjjön!🙏


Mensi továbbra is sehol, mára vártam volna 😊

2020. márc. 24. 08:26
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez a "mindjárt megjön" érzés, görcsölgetés teljesen normális. Nekem a 6-7 hét környékén múlt el. Sok boldogságot :)
2020. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Jaj de jóóó:) remélem, elmúlik. Egyébként jóval enyhébb a görcs mint a menzesz idején, de kifejezetten feszül az alhasam, szabályos nyomást érzek rajta...😯


Mindenkinek hasonlókat kívánok! 😊

2020. márc. 24. 10:08
 19/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tapasztalt valaki hőemelkedést a terhessége legelején? 37,5 a hőm, de semmi egyéb tünetem nincs, beteg tudtommal nem vagyok. Se megfázás, se egyéb. Ez normális?
2020. márc. 24. 18:19
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy alapbol az ebredesi hod 37 kornyeken van ha napkozben mered akkor tuti ennel magasabb lesz szoval normalis!
2020. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!