Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes kismamik, ti vettetek...

19hetes kismamik, ti vettetek már valamit a pici babátoknak? Babonások vagytok?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy én nagyon nehezem állom meg, hogy ne vegyek neki valamit, főleg, hogy már azt is tudjuk cunusunk lesz. :D Vettem már Aventes cumisüveget, pici kesztyűt a kezére szülés utánra, egy nagyon cuki kis kardigánt, mást nem. Nekem olyan vásárolhatnékom van pár napja, de nem akarok, vagy nem merek, nem tudom, pedig nem vagyok babonás. :)
2010. júl. 26. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
4,5 hónaposan fölösleges , ráérsz 2 hónap mulva de igazábol eláll , tehát nyugodtan vásárolgathatsz a ruhák + játékok nem romlanak meg :)
2010. júl. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi ma töltjük a 18. hetünket, s már a bútora is boltban vár (más kérdés, hogy jóval hamarabb érkezett, s összeszerelni majd csak októberben fogjuk). Én úgy gondolom, hogy baj lehet az utolsó napon is. De miért lenne? Meg szerintem egyszerűbb apránként beszerezni a dolgokat. Úgyhogy jó nézelődést, vásárlást!
2010. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En is pontosan 19 hetes vagyok es en sem tudom megallni, hogy ne vasaroljak.Nem vagyok egyaltalan babonas, ezert, ha valami olyasmit meglatok megveszem.Turkaloban mar nagyon sok jo allapotban levo markas cuccot talaltam es meg is vettem oket, mert ha nem veszem meg, nem fognak engem megvarni.Meg csak ket hete tudom, hogy kislanyom lesz de azelott is vasaroltam feher meg unisex szinu cuccokat.Szerintem nyugodtan vasarolhatsz, mert minden rendben lesz.A babona egy nagy hulyeseg es ha Isten orizz tortenne is valami, nem azert lesz mert vasaroltal neki.

Gratulalok a kislanyodhoz es boldog babavarast kivanok!

2010. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már 32 hetes vagyok, de a 16. héten elkezdtem a vásárlást, persze eleinte csak óvatosan.Minden hónapban valamit.A hordozóval kezdtük.Én nem bántam meg, mert már jó pár hete megvan minden.Amikor félidős lettem, onnantól kezdve már nem gondoltam arra, hogy baj is lehet.Nagyon akar ez a baba jönni!!Így álltam hozzá.Úgy fogant meg, hogy nem is számítottunk rá.Én nem vagyok babonás.Jó volt ez így, mert most nem kell 40 fokban nagy pocival rohangálnom egyik boltról a másikra.Ráadásul nem egyszerre vettünk meg mindent.Így fel se tűnt, hogy mennyibe kerültek a dolgok.Nem adogattam össze, de azt tudom, hogy szelektáltunk, mert nem érdemes minden mütyürt megvenni.Pl. játékot még nem is vettünk.Egyrészt mert úgyis kapunk szinte minden rokontól, főleg a nagyszülőktől.Másrészt egy újszülött még nem játszik.Amikor már tud fogni, akkor veszünk.Zenélő körforgója lesz a kiságya felett, kaptunk 2 csörgőt.Nincs más játék egyelőre.Nekünk már a babaszoba is majdnem kész van, így nem kell kapkodni.Nem szeretem az utolsó pillanatos dolgokat.Szerintem 19 hetesen már egész nyugodtan vásárolhatsz.Ne ess túlzásokba, de úgy szépen, apránként simán lehet.Nem ezen fog múlni, hogy rendben lesz -e minden.
2010. júl. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, ezek szerint nem csak én vagyok ilyen. :D Szerintem is jobb apránként megvenni a cuccokat, mert egyszerre nagyon sok pénz lenne, és hát tényleg igaz, ha vmit meglátok és egyből megtetszik, ha nem veszem meg, következőre már nem lesz meg, elviszi más. :) Na ezt jól leírtam. :D Én is szoktam játni turiba, nagyon jó kis cuccok vannak, sok ruha még címkés. Itt nálunk 999ft kilója a minőségi ruciknak, a héten még el is megyek és veszek pár holmit. A hordozót is a héten vesszük meg, már várom. :D Annyira tudok örülni ha veszünk vmit a picinek, azokat nézegetem egész nap. :D Boldog babavárást kívánok nektek, és kitartást! :)
2010. júl. 26. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél apróságokat.Ruhákat kiegészítőket.Én már 12 hetesen elkezdtem a vásárlást!Nem bántam meg,mert az utolsó 3 hónapra hagytuk a nagyobb dolgokat pl. babakocsi,kiságy,babahordozó,kád,pelenkázó és azok mellett másra már nem lett volna pénz.Ráadásul az utolsó hónapban kiderült,hogy még miket kell vinnem a kórházba saját részre,azokat is meg kellett venni.És amikor 3 hónapja megszületett a fiam akkor a védőnőm felhívott és mondta,hogy míg a kórházban vagyunk apucinak el kell menni a gyógyszertárba kiváltani a babaápolási szereket,hogy mire hazaérünk meglegyen.Ez 7000Ft-ba került.Szerencse,hogy előtte már mindent megvettem neki!
2010. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!