Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell félnem? Ugye nem a szülés?

Kell félnem? Ugye nem a szülés?

Figyelt kérdés

31-ik hétben vagyok.

Hajnal óta fáj a hasam,derekam.Elég kellemetlen.

Nem első baba, de akkor nem volt ilyen,ott sürgősséggel császároztak, így nem tudom mit kellene éreznem.

Ugye nem szülés?Túl korai lenne.


2010. júl. 26. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg! Ez nem a szülés, csak a front. Ülj be egy kád meleg vízbe és lazíts! El fog múlni. Szerintem ez jósló fájás. Egyfolytában fáj vagy bizonyos időközönként? Mennyire erős a fájás? Nekem a jóslóim mensi szerűek voltak, de a rendes szülési fájások másak voltak nálam. Figyeld a fájást és ha időközönként jön nem egyfolytában fáj akkor menj be a kórházba ahol szülni fogsz hogy meg tudjanak vizsgálni. Egy barátnőm is terhes azt hiszem ő is 30-31 hetes lehet, tegnap beszéltem vele telefonon és ő is ugyanígy fájdogál ahogy te. Izgulok érte, de szerintem biztos, hogy csak a front miatt van. Majd írj, hogy hogy vagy!

Pihenj sokat!

SZia

2010. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt innen senki nem tudja eldönteni a gép mögül.

Már nem emlékszem, hogy ctg-t mikórtól csinálnak, lehet, hogy kellene nálad is.

Ha az első császármetszés volt, nem lehet, hogy a régi heg nem elég vastag és most gond van vele?

Talán orvoshoz kellene fordulni, ez így tényleg bonyolult már egy fórumozónak.

2010. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

keresd fel a dokid még ma,vagy menj be a szülészeti ambulanciára,nem normális,ha már ennyi ideje tart.

most hogy vagy?

2010. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
elsőnek írom.nem értem, miért lenne jó ha beülne egy kád forró vízbe.Hát éppen attól indul meg a szülés.és azt akarjuk elkerülni. nem kell az ilyen házi praktika mivel csak bajt okozhat! Orvoshoz kell menni,kivizsgálásért, de simán megnyugtatásképp én is elmennék!
2010. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért írta az első a kád vizet,mert ha csdak jóslófájás,akkor elmúlik,ha nem,felerősödik.És ez nem házi praktika,hanem ezt a szülésznők,dokik javasolják.(37h)
2010. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem forró vizet írtam hanem meleget és épp azért mert mikor nekem jósolgatott ezt a tanácsot kaptam a szülésznőmtől és nekem egyből el is múlt és jól is esett a meleg víz.

Kérdezőnek: Remélem minden rendben van veled, felhívtam az említett barátnőmet ő már jól van, csak a front miatt volt rosszul. Pedig azért izgultam érte...:) Biztos hogy már te is jobban vagy, legalább is nagyon remélem. Majd írj hogy mi a helyzet, elmúlt-e, voltál-e orvosnál és mit mondott, stb.

Minden jót szia!

2010. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Holnap kell mennem újra.

Ma nem lettem okosabb.A babát nézték csak.

A görcs elmúlik, visszajön.

2010. júl. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!