Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a gondom h 5 hetes...

Kreka17 kérdése:

Az lenne a gondom h 5 hetes terhes vagyok es estenkent mikor lefekszek aludni v felebredek görcsöl a hasam ez normális vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 12:15
 1/4 anonim válasza:

Nem kell aggódni, ha a görcsök enyhék, és nem társul mellé sem véres, sem barnás folyás.

Én 7 hetes vagyok, nekem is szokott enyhén görcsölgetni, csinálja magának a helyet, nyúlnak a szalagok, rendeződik bent minden. Persze, ha nagyon erősek a görcsök akkor irány a doki. Vegyél be magneb6 ot és picit ha tudsz pihenj le. Nekem ez mindig bevált/lik.

Jó egészséget!

2015. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát az attól függ hogy mindjárt megjön görcseid vannak vagy erősebbek e..A mindjart megjön erzes ilyenkor normális mivel a méhed növekszik.Szedj magnéziumot az jo a gorcsokre :)
2015. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Előző vagyok. Dr Tömösváry Zoltán oldaláról másoltam be Neked:

"Kisterhességben 16-18. hétig a méh hirtelen növekedése, a környező szervek, a petefészkek, a bél, a húgyhólyag, a kismedence falának történő nyomódása illetve a méhfüggesztő szalagok nyúlása okozza legtöbbször. Ugyanilyen panaszt okozhat még korábbi műtétek, például császármetszés, vakbélműtét és egyéb hasi műtétek utáni hegek feszülése. Mindezek nem járnak komoly komplikációval, általában Magneb6 (maximum dózisa 3x2 tabletta) szedésére enyhülnek. Ha viszont a görcsök fokozódnak, esetleg friss piros vérzéssel is járnak, mindig fel kell keresni az orvost kontroll céljából."

2015. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nem vérzek meg semmi olyan mindjárt megjön görcseim vannak akkor biztos nincs gond
2015. febr. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!