Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és 2-3...

12 hetes terhes vagyok és 2-3 napja borzasztòan fáj délutánonként és esténként a farokcsontom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mint aki elesett a jégen és jòl beütötte,főleg ha fekvő helyzetből pròbálok felkelni vagy ha hosszabban ülök. Elég erős fájdalom. Aggòdjak?
2015. dec. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sokszor,volt h úgy kellett a lábamat fel segíteni az ágyra mert annyira fájt a csont,h nem bírtam emelni a lábam. De pár nap után átment,néha ha takarítottam vagy valami akkor estére megint előjött. Most megint sírni tudnék úgy fáj, nekem azt mondták minden ok csak a szalagok nyúlnak, meg tágul a medence szóval ne aggódj. 29hkm :)
2015. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a második terhességnél. Nem szültél véletlenül egy éven belül? Az is lehet oka ennek.
2015. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj! Nekem is volt ilyen az elso terhessegemnel. Most meg csak 7 hetes vagyok,eddig meg nem jelentkezett.
2015. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első babánál semmi ilyesmi, most várjuk ketteskét, 12. héttől szenvedek ezzel, én is eljutottam már a lábat külön kell emelni este szintre már párszor. Dokim szerint normális, annyit mondott szedjek magnéziumot, az egy kicsit enyhít. A pihenés fontos szerintem, én rögtön megérzem a porszívózást-felmosást pl. olyankor nagyon fáj estére.
2015. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sűrűn fáj ha sokat ülök, (első baba, 26+3) a bal lábam is szokott csatlakozni hozzá, mostanában meg szinte az összes nagyobb csontom fáj deréktól lefelé. Huzamosabb állástól (pl a tűzhely mellett főzéskor) a sarkam is fáj, mintha szöget ütöttek volna bele. Kb két napja csatlakozott a szegycsontom, alváskor nagyon zavar, ha oldalt fekszek, akkor megfájdul, sokszor felkelek rá, mint amikor beszorul a levegő.
2015. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben normális. Nekem is volt. Így a vége felé nem csak a farokcsontom fáj de az egész alfelem....feszít, érzem a nyomást rendesen. De ez ilyen, :) Egy jó meleg zuhany jót tesz! :) 34hkm :)
2015. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Első terhességemnél végig ez volt, ha picit erőltettem magam, pl nagytakarítás. Az orvos szerint a baba nyomott egy ideget. Semmi baj nem volt belőlle, csak el kellett viselni, ahogy megszületett, mindha elvágták volna.
2015. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!