Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen a klinikán jó és nem...

Pécsen a klinikán jó és nem túl drága dokit ismertek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Banó László,Dr. Labosa Gusztáv,Dr Koppán Miklós.

Szerintem Ők nagyon jó dokik.Tudás és ár szerint is sorban írtam kb.

De ez csak az Én véleményem.

Én a Bódis profhoz járok,Ő a legeslegjobb,és Én még semmit nem fizettem neki,mert nem hívott magánrendelésre amikor sima terhestanácsadásra megyek.

Majd ha szülök,akkor adok neki pénzt,de hogy mennyit nem tudom még.

2011. jún. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kinek mi a nem túl drága...

én pl a Hánzli dokinál szültem, s most is hozzá járok terhesgondzásra. tudom h sokan nem szeretik, mert valóban nagyon hangulatember s van h mufurc, de nem is az a doki dolga h pátyolgassa a kismamákat. viszont orvosilag megkérdőjelezhetetlen szerintem a tudása, nem véletlen főorvos. ő a magánrendeléesn 7E ft-ot kért az első terhességem alatt igy a 10xesét kapta szülésnél, most még nem voltam a magánrendelésén,de szerintem nem változott a dolog. én mindenesetre ajánlom őt is

2011. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én második terhességemmel jelenleg dr.Panka Tiborhoz járok.Magánrendelésre,vizsgálatonként 6000ft-ot kér.szülésnél ennek 10x-esét,de nem várja el.Ha kevesebbet tudsz,az sem baj.Kedves,szimpatikus doki.Én 100%-ban meg vagyok vele elégedve.Első terhességnél él is a Hanzli doktorúrhoz jártam,bár sajna nem nála szültem.De teljesen meg voltam vele elégedve...

2011. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!