Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen nektek is fájt a szex?

Terhesen nektek is fájt a szex?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok de mióta terhes lettem fáj a szex! :( ez normális?
2020. márc. 31. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem normális. Konkrétan mi fáj, hol érzed?

Sok mindentől lehet. Van akiknél a hormonváltozások miatt hüvelyszárazság alakul ki, esetleg fertőzés vagy gomba. Hogya a szárazság miatt dörzsölő érzés és az fáj az lehet "normális" amit síkosítóval vagy hosszabb előjátékkal lehet kezelni. De egy nőgyógyászt megér a dolog, főleg ha nem ilyen fájdalomról van szó hanem alhasiról.

2020. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Az első 12hétben nem ajánlott annyira a szex. A fertőzések, sérülések stb.. miatt.

Amúgy ilyenkor a hormonok miatt változik pl. a hüvelyváladék is, lehet szárazabb vagy.

2020. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem normális, és ez nem igaz, hogy nem ajánlott a szex, ha az orvos konkrétan nem tiltja, akkor lehet nyugodtan.

Voltál már az első vizsgálaton?

2020. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet normális is, sokaknak vérbő lesz a hűvelyük, amitől annyira összeszűkül, hogy fáj, de lehet, hogy összeszedtél valami fertőzést.
2020. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze most megyek majd a 2.ultrahangra.... Azt vettem észre hogy nem mindegyik pózban pl a felül van a párom akkor nem d3 az összes többi fáj mintha szűk lennék
2020. ápr. 1. 07:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak néhány póz fájt.


A lovagló és hátulról, amikor teljesen "tövig" berakta. Így ezeket mellőztük a terhesség alatt


Amúgy hogyan fáj pontosan vagy micsoda?

2020. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a hasam fáj hanem inkább azt érzem kb mintha újra szűz lennék.... Mintha nagyon szűk lennék és nem tudná rendesen betolni, pedig évek óta a párom a férjem és nem volt ilyen baj
2020. ápr. 1. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én detto így vagyok vele. 20.hétben járok,alapból is elég szűk voltam de most.. mióta terhes vagyok,nekem is fáj,feszít. :)
2020. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rosszul fog hangzani de akkor kicsit megnyugodtam... Már azt hittem valami baj lehet velem vagy a picivel.... ☹️
2020. ápr. 1. 19:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességemet végigszexeltük, tök jó volt, most a másodiknál pont ugyanúgy vagyok, mint te. 32 hetes vagyok, babóca teljesen egészséges.
2020. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!