Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyolc hetes terhes vagyok és...

Nyolc hetes terhes vagyok és nem nagyon van étvágyam, és elég sovanyka is vagyok 52 kg más is van így, mennyire baj?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

47kgval estem teherbe. 6.héten vészes hányos lettem. 16.héten 40 kilo voltam.

A baba teljesen jól volt,elvette magának ami kell.

Ma már 5 éves,makk egészséges nagy lány.

Nyugi,nem lesz baj!

2020. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. A magzat elveszi ami kell, de nincs sokra szüksége pláne nem ennyire korai terhességnél.


Én is étvágytalan voltam ráadásul pár hét kivétettel egészen szülésig. Voltak olyan időszakok, mikor pár hétig volt étvágyam, de nagyrészt nem. Nem is híztam sokat. Nagyon látszott a hízáson, mikor volt étvágyam, akkor pár hét alatt feljött pár kiló majd megint stagnált hetekig. Összesen 7 jött fel a végéig a terhesség előttihez képest.

Viszont a terhesség elején alig bírtam enni, semmi sem esett jól, nagyon étvágytalan voltam. Így fogytam 4 kilót, pedig egy kezemen meg tudom számolni hányszor hánytam.


Viszont a súly magasság nélkül nem sokat jelent. Hány centi vagy?

2020. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 51 kilóval kezdtem, az első trimeszter végére alig voltam 48 kg (a folyamatos émelygés és a reggeli rosszullétek miatt).

Most 24 hetes vagyok, a baba gyönyörűen fejlődik, erősödik.


Ne aggódj, ahogy az első válaszoló is írta, a baba "elveszi" amire szüksége van. 🙂

2020. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat igen 160 cm vagyok.Probalok minél többet inni de az is nehézkesen megy. Aggódom mert korábban volt egy missed ab om.
2020. ápr. 1. 14:57
 5/6 tegnapholnapma válasza:

Előtte is ilyen alkat voltál? Akkor ne csodálkozz :)

A baba elveszi magának, ami kell. Inkább magad miatt lenne jó a vitamin pótlás és a megfelelő táplálkozás.

2020. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen előtte is, családi gének :D
2020. ápr. 6. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!