Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt minden kismama azt írja,...

Itt minden kismama azt írja, aki koraterhes, hogy állandóndan fájdogál a hasa, és mensi szerű fájásai vannak. Nekem nincs semmi 7+3 hetesen. Ez mitől van? Remélem nincs gond.

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

na azért nem állandóan .... -az nem normális - de teherbeeséskor és amikor nő a méh akkor tud fájni és az tényleg olyan érzés. de kb. kéthetente egy fél nap... nem több.


örülj neki és semmi baj nincs ....

2010. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt mensiszerű fájdalmam az első hetekben egyik terhességemnél sem. Nem fájt, nem szúrt, nem volt semmi. Ez nem baj, sőt ez a jó.
2010. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a jó,ha nem fáj semmid! Hogy lenne már gond? Örülj neki!
2010. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem se fájt semmim! Az én dokim szerint, akik valaha sportoltak, erősebb fizikai munkát végeztek vagy nagyon aktív életet éltek azoknak kevésbé terhes a terhesség!

Én általánosítani nem tudok, de tapasztalatból mondhatom, hogy a hormonok által okozott problémákon kívül (hányás, szédülés) más gondom nem volt! 8 hónapot végig dolgoztam és nem vettem fel olyan dolgokat mint a hátfájás, derékfájás stb., mint mások!

2010. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem sportolok, mégsem fáj semmim terhesen, csak néha a fejem kicsit. 50% kismamának nincs sok panasza.

18 hetes km

2010. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!