Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az, hogy 10 nappal...

Hogy lehet az, hogy 10 nappal ezelőtt 5+4 napos voltam és üres petezsákot láttak, most pedig 9+3 napos vagyok? CRL 24,8

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
ha nem látnak magzatot - még embrio- akkor nem tudnak mihez viszonyitani de ha már ott van a baba és le is tudják mérni az alapján határozható meg a kora hogy milyen hosszú
2010. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!
2010. júl. 26. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon szivesen


a későbbiekben is lesz majd hogy nem egyformán a tankönyv szerint fejlődik és visszaminősitik egy héttel v. épp előbbre hozzák a hetek számát asszerint hogy nagyobb-e az átlagnál


ez normális jelenség NEKIK DOKIKNAK de egy fiatal első babás mamának még ilyesztő


Ne aggódj !! Minden jót!

2010. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Lehet a doki nem vette észre, hogy van valami abban a petezsákban. Ha üres az sok jót nem szokott jelenteni.

Amúgy teljesen jó a baba mérete, nekem 9+1 naposan 22 mm volt.

2010. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem első babás vagyok.Idén leszek 40 éves.17,5 éves lányom van.akkoriban még nem volt internet és ilyen tájékozottság sem.Eddig meg voltam ijedve,hogy valami nincs rendben.
2010. júl. 26. 18:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást meg a gratulációt!Rám fért!
2010. júl. 26. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!