Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhes nők egy része miért...

A terhes nők egy része miért mondja, hogy “most kettő helyett kell ennem”?

Figyelt kérdés
Oké, gondolom viccesnek szánják, de nem az. Nem a saját egészségük érdekében is meg kellene tartani egy normális súlyt?
2020. ápr. 5. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Mert ostoba és kajafixált.


Amíg férjhez nem ment, addig fogyózott, hogy elkeljen a húspiacon - ahogy mondani szokták -, miután végre megvan a pasi és a gyerek, szabadon zabálhat. Az ilyen típusú nők szoktak "terhesség" és "hormonok" miatt elhízni, és lesznek akkorák, mint egy tank.

2020. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezt senki se mondja, csak ráolvassák a fejére, ha van étvágya és nem lesz vega-skinny-mami terhesen is.
2020. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 khniki ***** válasza:
43%
Mert így kevésbé van lelkiismeret-furdalása a sok zabálás miatt.
2020. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Ilyet kismamától sosem hallottam.. csak, poénból maximum


Néhány rokon engem ezzel akart rávenni, hogy egyek még,hamár bem kértem

2020. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez max poén, pl fotón, hogy az anya 2 helyett eszik, az apa 2 helyett iszik.
2020. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nekem nagyon sokan mondják és ezek az emberek nem viccből mondják, hanem teljesen komolyan is gondolják, hogy kettő helyett kell ennem, de nem is értem mért mondják, mikor a magzat csak annyit vesz el tőlem, amennyire szüksége van és nem rendes ételt eszik, hanem vitaminokból táplálkozik, csak mert sokan még ezzel sincsenek tisztába. :D
2020. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


De egyébként igaz, csak az értelmezéssel van peobléma.

Ez nem azt jelenti, hogy duplaannyit.

Sőt, nem is feltétlen mennyiségbeli növelést kellene jelentsen..

2020. ápr. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Jó kifogás a zabálásra, csak az ilyeneken 5 és 10 évvel a szülés után is rajta van a súly, akkor már arra fogják hogy hormonproblema. Pedig a féktelen zabálástól van a hormonproblema 😅
2020. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem zabálok össze,vissza, de kb 6-ig hónapig folyamatosan farkas éhes voltam. Ha nem ettem fájt a gyomrom, minden bajom volt. Szóval igen, 2×3szor többet ettem mint előtte. Mindez hormonális változás miatt. Még ma is néha érzem, de ritkábban.

Viszont aki ilyenkor chipset meg mindenféle sz.art eszik azokkal van a gond.

2020. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Reni 28 ***** válasza:
Nekem a párom mondta folyamatosan, meg anyósom hogy enni kell, ettem én csak nem annyit amennyit ők 😄
2020. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!