Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. het 4. nap lehet mar...

6. het 4. nap lehet mar szivhang UH-on?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 5. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szívhang,igen,de nem 100 %. Nekem 5 hét 4.nap még csak petezsák volt szikhólyaggal. Legközelebb meg 3 hét múlva mentem;akkor már ott mocorgott a pici. Nemcsak hallani de látni is lehetett ahogy ver a szíve.

Nyílván attól függ a ciklusod hányadik napján fogant. Ha viszonylag az elején akkor már lehet hogy lesz szívhang is.

2020. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt addigra, de az is normális, ha még nincs.
2020. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6+6 hetesen nekem szívpulzálást mondtak, majd 8 hetesen már volt szívhangja, amit jól lehetett látni is. :)
2020. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6+3on nalunk mar volt, de valtozo.
2020. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de ne ess majd kétségbe, ha mégsics! Én pont 6+4 hetesen voltam először, és nem volt szívhang, sőt még az embriót se látta, 2 hét múlva rendelt vissza, hát nagyon paráztam. 8+4 hetesen már úgy vert a szíve, hogy csak na.
2020. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvos, hogy 6 hetes és 3-4napos lehetek az embrió mérete alapján, (amúgy utolsó menstruáció alapján 7 hetesnek kellett volna lennem, de tudtam, hogy biztos, hogy pár nappal később fogant), és volt szívhang.

Ha középidőben, vagy előbb fogant, akkor valószínűleg lesz, de nem 100%, viszont ha később fogant, akkor valószínűleg még nem.


Nekem amúgy még azt mondta az orvos, hogy ha a baba nagyobb 5 mm akkor már kéne szívhangnak lennie, ha kisebb, akkor még nem.

2020. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6+2-nél már volt 🙄
2020. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!