Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom 8 hetes terhesnek...

Maki9224 kérdése:

Az orvosom 8 hetes terhesnek lőtt be, nincs szívhang, de már műteni akár. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Január végén volt az utolsó menstruációm, sajnos nem tudom pontosan mikor (nem találom a vezetett naptáram). Február 20-án terhes tesztet csináltam, pozitív lett. Március 2-án 6mm-es petezsákot láttunk az ultrahangon. Március 27-én 5mm-es embriót látott az orvosom, szívhang sajnos nincs.

2020. márc. 27. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Valszeg elhalt a magzat. Ha nem indul be a vetélés, műtét. Ahogy az orvos is javasolta. Nem is értem, ez miért kérdés.
2020. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Menj el egy másik dokihoz is. Ha ő se hall szívhangot akkor sajnos bele kell törödni.
2020. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Majd' 5 héttel az első pozitív teszt után már nagyon-nagyon kellene lenni szívhangnak. Mivel volt pozitív teszt, abba se lehet kapaszkodni, hogy későn fogant. Sajnálom.
2020. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem mi a kérdés. Hogyhogy mit tegyél? Pakolj össze pár cuccot a kórházba és kitartás!
2020. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

5mm-es emrió az kb 6-6 és fél hetes terhességnek felel meg. Mondjuk ha február 20-án már pozitív volt a teszted, akkor elvileg tényleg 8 hét körül kéne lenned. Szóval amiket leírtál, az alapján nem hangzik jól az egész helyzet. De én biztos elmennék másik orvoshoz is megnézettetni, hogy mi a helyzet, mert már olvastam a tiedhez hasonló történeteket, ahol az orvos már ugyanúgy ki akarta szedetni, de végül élő terhesség lett belőle.


Hasi vagy hüvelyi ultrahangot csináltak nálad?

2020. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Valoszinuleg tenyleg lennie kellene mar szivhangnak a pozitiv teszthez kepest.

De a korhazban szokott lenni meg egy ultrahang a mutet elott ilyen esetben, nem kezdenek csak ugy bele.

2020. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
5 mm-es embriónak szokott lenni szívhangja, szóval az orvosnak igaza van.
2020. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Hat sajnos szerintem sincs sok remeny. Nekem a pozitiv teszt utan 2 hettel szikholyag es petezsak volt, es ra 1 hetre elo embrio jo szivmukodessel. Ird majd meg azert, hogy hogy alakult.
2020. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nálam ugyanez volt. Tegnap volt a műtétem.:(

Január végén volt az utolsó menstruációm de sajnos elhalt a baba.

Szerintem azért menj el máshova is uh-ra, több szem többet lát. Kitartást!

2020. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem jan 23 az utolsó mensi, múlthét csütörtökön voltam vizsgálaton, akkor 7hét5naposnak mondott a doki, 13.8 mm és volt szívhang.

Sajnos az 5 mm nagyon pici a korához. :( menj el azért máshova is.

2020. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!