Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire károsodott a baba,...

Mennyire károsodott a baba, ha 8 hétig dohányoztam?

Figyelt kérdés
ekkor csináltam meg a tesztet,de azonnal abbahagytam a dohányzást
2008. nov. 22. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én is kb eddig dohányoztam,mint te,én is akkor tettem le a cigit amikor megtudtam,hogy terhes vagyok. A kislányomnak semmi baja nincs:) Ne aggódj.

Üdv: 11 hetes kislány anyukája

2008. nov. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Reménykedj, hogy nem károsodott.

De szerintem most ne ezzel foglakozz: vigyázz rá és magadra. Majd kiderül, mi a helyzet.

2008. nov. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Mindenképp ártottál neki, már azzal is, hogy a teherbeesés előtt dohányoztál. De jól tetted, hogy eldobtad a cigit, esélyt adtál ezzel a picurodnak. Valószínűleg nem lesz semmi komoly baja.

Minden jót nektek, szép várandósságot és szülést kívánok!

2008. nov. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a hetedik héten tudtam meg, hogy baba lesz, addig dohányoztam, de mikor megtudtam a jó hírt én is azonnal abbahagytam.Gyönyörű, egészséges babám van.
2008. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olvasgasd át ezeket, ha van időd: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=doh%E1nyozta..

Az a fontos, hogy most már ne dohányozz!

Boldog Babavárást!

2008. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt most már ne idegesítsd magad! Az első gyerekemnél én is dohányoztam az első hetekben, míg meg nem tudtam, hogy babát várok. Utána egy szálat sem szívtam el és azóta sem! Az a lényeg, hogy most már ne gyújts rá!
2008. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!