Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap teszteltem pozitívat...

Tegnap teszteltem pozitívat és ma este görcsölt, élesen belenyilalt a fájdalom az alhasamba/méhembe. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Esti bevásárlás közben kezdődtek a görcsök és a nyilalás, ami hazaérve és lepihenés után elmúlt. Nincs semmi vérfolt vagy pecsételés csak egy kis hányinger azóta. Lehet valami gond előjele? Nagyon szeretnénk ezt a picikét..
2011. okt. 31. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ez most lehet, hogy tartós lesz egy pár hétig... :o)

Gratulálok a babához!

2011. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, ez a legfontosabb. Bízz benne, hogy kapaszkodik! Pihenj sokat. Kellemetlen érzéseket fogsz érezni néha, ha nem múlik, vagy erősödik, menj dokihoz. Általában megnyugtat, és hazaküld. De jobb elmenni tízszer feleslegesen...
2011. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nagyon görcsölsz vegyél be egy magne B6-ot vagy nospat, azzal nem ártasz a babádnak, csak segítesz, hogy az esetleges görcsök oldódjanak, mert bizony nem jó a görcs. Terhesen nem szabad. Egyébként van, aki végig szedi a terhessége során, mert kell neki.

Én is szedem (bár nospát nem helyette magnerotot az egész napra jó).

Minden jót!

14+2

2011. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére azóta sem volt, remélem nem is lesz többet..
2011. nov. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!