Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nők miért nyomkodják terhess...

A nők miért nyomkodják terhesség alatt a mellbimbójukat?

Figyelt kérdés

Az első gyerekem születése után regisztráltam erre a fórumra, és furcsálltam az olyan kérdéseket, minthogy


"Nyomásra előtej jön a melbimbómból terhesség alatt, ez normális?"


Mert, hogy a mai napig meg nem tudnám mondani, hogy jött-e bármikor bármi a mellemből nyomásra, mert ugye nem nyomkodtam, míg meg nem született a gyerek.


Most várom a második babát, és mostmár kíváncsiságból engem is" rászoktattatok" erre (most se jön semmi), de akik első gyereknél, mindenféle tapasztalat nélkül(hiszen ezért születik meg a kérdés) nyomkodják, azok így miért?


2020. ápr. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Én most másodiknál se nyomkodom, mondjuk így is érzem, látom, hogy van előtejem.

2020. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura feszüles volt

Megpiszkáltam fura volt

Erre megnyomtam

Jött


Amúgy nem tudtam volna, hogy az előtej


Ennyi


Mást nem tudom miért

2020. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Második, olyan feszülés volt, mint szoptatáskor, mikor meg van telve a cici?


Köszi a választ egyébként.

2020. ápr. 6. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem folyamatosan bizsereg, forró a mellbimbóm, néha kicsit fájdogál is, feszül, én ezek miatt tapogatom, nyomkodom, gyömöszölöm néha, hogy elmúljon, vagy legalábbis egy időre másfajta inger érje, mert néha nagyon tud idegesíteni ez a folyamatos bizsergés. Mondjuk én még a terhességem előtt is mindig szívesen piszkáltam, csak úgy, semmi szexuális, egyszerűen csak jól esett megbirizgálni.


Szóval én ezért nyomkodom. De nem összeszorítósan csak a bimbót, hanem az egész mellem, lehet ezért sem tapasztaltam még semmilyen határozottan folyó dolgot onnan. Ma vettem észre, hogy valami szivárog, de ma pont nem is volt olyan vészes a cicifeszülés, szóval még csak nem is a nyomkodástól jött belőle valami. Bár nekem hiába első terhességem, számomra nem ijesztő, meg fel se merül, hogy ez ne lenne normális.

2020. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyomkodom, akkor is latom h ott van a vegen raszaradt elotejszeruseg. Elozo terhessegeim soran is vegig volt elotej(kezdemeny), be is indult hamar a tejtermelesszules utan. Valoszinuleg a nyomkodosoknal is van vmi ami felkelti az erdeklodesuket. En speciel nem szeretem piszkalni. 10hkm
2020. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. babámat várom, 18 hetes vagyok, annyira fájnak a mellbimbóim, hogy utolsó gondolatom lenne nyomkodni. Mondjuk egyébként sem értem miért kellene piszkálni. A fiamnál talán 36 hetesen volt egy csepp előtejem, de az sem nyomkodásra.
2020. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akinél volt előtej terhesség alatt, annak mennyire hamar indult meg szülés után?
2020. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!