Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mentetek vérvételre...

Ti mikor mentetek vérvételre terhesen?

Figyelt kérdés
Kaptam egy csomó helyre beutalót de azt nem mondták mikor kell menni. 10 hetes 2 napos kismama vagyok. Először védőnaő utána vérvétel és utána kombinált teszt vagy először vérvétel és utána csak a védőnő?
2020. ápr. 7. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt Szegeden a 12 hetes genetikai uh után kell jelentkezni terhesgondozásra és ott a 16.hétre van az első kötelező labor. Majd 20. hetes genetikai uh és a 24.héten labor+cukorterhelés a következő.
2020. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10-12 hetesen az első, 20-24 hetesen cukorterhelés, 36 hetesen az utolsó.
2020. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14-15 hetesen voltam. Vérvétel után menten védőnőhöz.
2020. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen mentem először a védőnőhöz, hogy meglegyen a kiskönyvem. 1. Labort a 10. Héten vetettem le, 12. Héten genetikai uh és háziorvos (ekg, anamnézis felvétel, stb) és ezekkel a leletekkel mentem vissza a védőnőhöz a 13. Héten. Így jó volt, mert a vizsgálatokra már megvolt a kiskönyvem, kaptam útmutatást a védőnőtől, és hozzá kontrollra már úgy mentem, hogy mindent tudtam mutatni.
2020. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!