Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A debreceni Synlab-ba cukorter...

A debreceni Synlab-ba cukorterhelès időpontot ha holnap telefonálok, mikorra tudnak adni?

Figyelt kérdés

Kismamakènt nyilván nem mindegy, mikor megyek, ezért szeretném tudni, hogy mennyire van tele a naptár, tehát ha például holnap felhívom őket, mikorra lesz szabad időpont? 2-3 hét múlva?

A honlapjuk nem mérvadó, ha azt venném alapul, ebben az évben már nincs szabad időpontjuk, amit kétlek, legalábbis remélem, hogy azért ennyire nem leterheltek!

Valaki tud esetleg segíteni?

Előre is köszönöm!


2020. ápr. 8. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A honlapon van időpont foglalás, ott meg tudod nézni hogy állnak. Általában egy hét a várakozás.

De! Én már volt, hogy telefonon kisírtam egy időpontot, azt mondták menjek be, de várni kell. Mert fél órás időközök vannak emberenként, de van, aki csak 10percet van bent, igy akkor téged be tudnak szorítani. Sírd ki te is :)

2020. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Ma hívtam őket, nagyon segítőkészek voltak, és szinte bármikorra kérhettem időpontot, egyenlőre úgy tűnik, van időpont! :)

2020. ápr. 9. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!