Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes leszek vasárnap....

12 hetes leszek vasárnap. Vettem be gyulladás csökkentőt mi lesz így? Támogató válaszokat várnék

Figyelt kérdés

Megfaztam torkom is elkezdett fajni.forro ital port kihanytam ezért elszopogatam egy strepfent, majd fújtam be nem rég strepfent torokfertőtlenítővel is 1x.

Csinált már valaki ilyet kismaként őszintén ?

Mar jobban vagyok holnaptol nem csinálom ezt 2het múlva negyek genetikai vizsgalatra ki fogja mutatni ha bármi baja lett ettől?

Remélem nincs baja ettől nem lesz bízom benne ❤️

Egyébként mikor megcsináltam utána gondolkoztam h lehet h nem kellet volna mert arthat a babának, de ennyi is?


2020. ápr. 9. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan màr, semmi baja nem lesz ennyitől.
2020. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Enis igy gondoltam ezért vettem be csak utana gondolkoztam....

Köszönöm szépen! :) ez nyugtat

Sértő válaszokat nem kérnek.

2020. ápr. 9. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A támogató válasz az ilyen: nyugi, ettől semmi baja nem lesz.

Az őszinte válasz: az h a genetikai vizsgálat eredménye milyen lesz, az már a fogantatás pillanatában eldőlt, nem ettől lesz baja, ha lesz.

2020. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. ápr. 9. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Már bocsi de én nem tudok nyugtató választ irni.Gondolkozz már egy kicsit...még gelnőtt embernek sem irnak már ha nem nagyon muszáj.Baromira nem tesz jot egy magzatnak.Én be nem vettem volna az tuti!
2020. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez csak egy szopogato gyogyszer meg torokfujo
2020. ápr. 10. 07:53
 7/9 A kérdező kommentje:

De nyilván nem tudom h mennyi gyulladás csökkentő arthat egy babanak.

De gondolom 2het múlva negyek genetikai vizsgalatra kifogja mutattni ha ettől baja lett?

2020. ápr. 10. 08:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizart, hogy ettől bármi baja legyen, nyugodj meg, végig ne aggódd ezt a két hetet.
2020. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. ápr. 10. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!