Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggelente, ébredéskor nagyon...

Reggelente, ébredéskor nagyon fájtak a melleim, de 2 napja elmúlt! Pénteken van vége az I. trimeszternek! Ez normális, hogy elmúlt a fájdalom? Vagy lehet vmi rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos lenne, hogy szóljál róla az orvosnak, én csak a saját esetemet tudom elmesélni. Nekem is ugyanígy fájt egészen a terhesség végéig. A családomban rengeteg nőnek fájt a melle. Nálunk az volt a gond, hogy gyulladás alakult ki. Vannak nők akiknél a szoptatás lehúzza ezt a gyulladást, vagy végleg begyullad a melled, ha nincs tejed. Én nem próbáltam ki, kaptam gyógyszert kórházban és nem szoptattam.
2010. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jelent rosszat. Nekem az első trimeszterben hol fájt, hol nem. Volt hogy egy hétre minden tünetem elmúlt, aztán újra kezdődött. Ne aggódj, nincs semmi gond. 27 hetes
2010. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond. Az első trimeszterben úgy fájtak, hogy majd meghalltam és nem csak ébredéskor, most vagyok 14 hetes és kb egy hete már jócskán csillapodott a fájdalom, szinte telljesen elmúlt.

Az első terhességemnél pont így volt, akkor én is kérdeztem a védőnőt, hogy ez most mi, azt mondta, telljesen normális!


ovábbi szép babavárást!

2010. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!