Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a kérdesem hogx...

Kisnia kérdése:

Az lenne a kérdesem hogx hétfőn leszek 11 hetes elkezdhetem szedni az elevit 2 nem artok vele a babanak?

Figyelt kérdés
Elevit 2 szedése 11 hetesen ? problémat jelentene a babànak?

2020. ápr. 11. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy jelent!Nekem is így jött ki.Pont elfogyott az 1 és már a 2 est vettem.
2020. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Anyám. Ez egy vitamin... Szerinted mit tudna ártani? A most gyereket vállaló generációt senki sem tanította meg a logikus gondolkodásra? Annyi ilyen ostoba kérdést olvasni itt...
2020. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nálam is így jött ki, megnéztem, mi a különbség összetételben, amit első trimeszterben szedtem, abban volt omega3 külön, a Trimeszter 2-ben nincs, így azt is szemed mellé pluszba.
2020. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, miért vagyunk lepontozva. :D Azt hittem ebben a témakörben normálisak vannak.
2020. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dokim azt mondta, hogy elég kétnaponta szedni, és ha például Elevitet szedek, ne problémázzak azon, hogy 3 féle van belőle. Akár végig is szedhetem az 1eset, mivel minimális az összetétel különbsége.
2020. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!