Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A menstruáciom napra pontosan megjott ami 5-6 napig tartott.Rá 2 napra elkezdett barna folyásom lenni. Elmentem a gyogyszertárba ahol elmondtam ezt de ott annyit mondtak menjek el az orvoshoz meg adtak egy terhességi tesztet ami HALVÁNYAN de POZITIV lett. Orvoshoz sajnos a hosszu hetvege miatt nem tudok menni. Szerintetek lehetséges hogy terhes vagyok??

2020. ápr. 11. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, de gondolom így nem tervezett.
2020. ápr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De tervezett csak nekem mar volt sajnos egy vetélésem es félek hogy megint az lesz mert barna folyásom van.
2020. ápr. 12. 14:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megjött és 5-6 napig tartott, akkor szerintem nem vagy terhes sajnos! :( a barna folyás az a baj sok mindentől lehet! Legbiztosabb ha megvárod az orvost, ha rosszul lennél nagyon akkor pedig sürgősségi!
2020. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De a teszt meg pozitiv... persze mindenkepp megyek majd dokihoz.
2020. ápr. 12. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj dokihoz, nekem hasonló volt a szitu de nem jött meg csak görcsöltem, vártam pár napot majd csináltam egy terhességi tesztet ami halvány pozitív lett.

Így csináltam egy digitális tesztet is ami már ugyan úgy pozitívat mutatott , akkor már 3-4 hetes volt a teszt szerint.

Az után mentem dokihoz, viszont én várnék a 6. Hétig mert én hamarabb mentem és csak petezsákot látott a doki és vissza hívott.

Magánon járok dokihoz, volt hogy egy hónapban négyszer mentem...

Azóta tanultam belőle, havonta egyszer megyünk a kötelezőkre.


18+3hét

2020. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma már nem barnázok. Este szurt kicsit a hasam allja de azota semmi. Holnap hivom az orvosomat.
2020. ápr. 13. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív. Viszont lehet álterhesség is. A 6-7. hétig az orvos sem tud biztosat mondani. Szerintem addig pihenj és ne stresszelj.
2020. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál es azt mondta ciszta. De attol lehet pozitiv teszt?
2020. ápr. 14. 23:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos alpozitív. :(

Nem beszéltél vele erről? Az orvos azért többet tud mondani mint mi laikusokna gyakorin. Szerintem neki kellene feltenned a kérdéseket.

2020. ápr. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem azt mondta a cisztátol. De egy hét mulva csináljak azért még egy tesztet
2020. ápr. 15. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!