Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok....

29 hetes terhes vagyok. Normalis hogy neha olyat rug vagy mozdul a baba ami mar faj?

Figyelt kérdés
Ne ertsetek felre orulok, hogy ilyen sokat mocorog csak neha mar faj vagy ket hete vettem ezt eszre. Az elso fiamnal nem emlekszem hogy ilyen koran kezdodott volna csak ugy a 35. Hettol. Jovoheten megyek dokihoz majd rakerdezek van e eleg magzatviz neki ez jutott meg eszembe.
2020. ápr. 11. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, normális, nem a magzatvíztől van. Az első két terhességemnél nem rúgtak úgy szét, mint most a harmadiknál. Ráadásul ha nem nyugtatom le, nem csak egyet rúg, komplett sorozatot. A helyzetváltoztatás és magzat nyugtató zene szerencsére hamar abbahagyja. Most úgy néz ki, két héttel nagyobb, mint kéne lennie (1500 gramm 29 hetesen), talán ettől lehet.
2020. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!