Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok, úgy...

11 hetes terhes vagyok, úgy látom, megváltozott a hüvelybemenetem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nyíltabbnak látom, és mintha duzzatt lenne pont a bemenet után valami. Nem a méhszáj, az fentebb van. Bajom nincs, csütörtökön voltam vizsgálaton, mindent rendben talált a doki, de csak ma néztem meg, mert pisilés után fura volt, éreztem, hogy ott van valami, ami előtte nem. Bocs, ha keszekusza, neten nem találtam semmi értelmeset erről. Nem fáj egyébként.
2020. ápr. 11. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Látatlanban nem tudom... de a doki rendben találta az ablényeg.


Szülésig jól be fog duzzadni..

“Pufipuncinak” hívtam


Viszont az esetleges hüvelyfal megereszkedések / hólyagsérv, végbélsérv, méhsüllyedés/. elkerüléséért sokat tehetsz.

Kegel/ Kriston tornával erősíteni a medencefenék izmait.

Terhesen is lehet, sőt kell is.

2020. ápr. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a doki azt mondta rendben van,akkor ne aggodj

De intimtornázz

2020. ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Intimtornázok, már rég óta. :)

Később megnéztem újra, és olyan, mintha a bemenet utáni "szivacsos" puha rész lenne megdagadva a hasfal felől. Arról olvastam, hogy kívülről megpuffad a punci, de nem gondoltam, hogy belül is már most más lesz. :D

2020. ápr. 11. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a terhesség produlál érdekes dolgokat 😊
2020. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen. 😊 De nem baj, megéri.
2020. ápr. 11. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!