Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnali kettőkor arra keltem...

Hajnali kettőkor arra keltem hogy feszült a hasam és mintha nyomtam volna?

Figyelt kérdés

Borzasztó volt mert mint ha nyomtam volna, közben fájt ott ahol a baba van.

Utána nagyon mozgolódott, soha nem éreztem még ilyet.

Első terhességem és 18+2 héten vagyunk.

Nem véreztem és azóta is minden Okés, de eléggé foglalkoztat hogy mi történt.

Valaki érzett már ilyet?

A dokimat nem zargatnám húsvétkor, ha szerintetek jobb ha megnézik mi a helyzet akkor be megyek a kórházba.

A 12 hetes vizsgálat óta nem voltam dokinál, a vírus miatt. :(



2020. ápr. 12. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nagyon furcsa dolgokat fogsz tapasztalni. A végére fel sem fog tűnni, hogy hol nyom vagy fáj kellemetlen, vagy nyilal a huvelyedbe a fájdalom és hasonló dolgok.
2020. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy egyszerűen csak kényelmetlenül feküdtél, ami a babának is kényelmetlen volt, ezért mocorgott aztán annyit. Ha azóta minden rendben, akkor szerintem nyugi. Bemenni a kórházba semmi esetre se menj be, csak akkor, ha a doki mondja! Legfeljebb hívd fel, de nehogy egyből útra kelj!
2020. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a babának nem volt kényelmes. Én jelenleg 22 hetes vagyok de nagyjából a 17. Hét óta ki tudom tapintani háton fekve, hogy hol van a baba. És éjszaka, amikor ugyanazt érzem mint te, akkor pont ott van a baba, ahol nyom. :)

Ma reggel egészen fura alakot vett fel a hasam! :D

2020. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat.

Meg nyugtató hogy ez is teljesen normális, pedig egészen ijesztő volt.

Azóta is minden normális és fájdalom mentesen mocorog, a kicsünk.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Nektek. :)

2020. ápr. 12. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok. Ne tudd meg miket csinál a babam oda bent. Már kész szenvedés nekem. Ahogy nőni kezdett és kisebb lett a helye, azóta kinyomja magát, feszít. Éjszakánként ha kimegyek pisilni, szinte fent van vmilye a mellem alatt és kőkemény, de közben a segge vagy a háta is kinyomva oldalt. Akkor szívok ha a felkeléshez meg kell fordulnom. Egy ideje lassan átgurulok és fogom a hasam közben 😂 mert amúgy nagyon kellemetlen.

Legtöbbször azért mozog nagyokat mert kényelmetlen neki. Nálam van hogy a fél hasam mozog. Olyankor nevetek is. Egyszer kétszer szúrt, mikor megrúgott vmit. Ne aggódj. Majd ha máskor is fáj.

2020. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!