Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok es ma...

22 hetes terhes vagyok es ma a dokinal 140/74 volt a vernyomasom nem mondod ra kulonosebben semmit azt mondta meg ez normalis szerintetek is? Aggodom egy kicsit

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemtudomom ,hony normális e.Én is emiatt aggódom.Én most vagyok 12hetes és nekem pedig 140/70 lett.Sosem volt magas a vérnyomásom.
2011. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon a határon van már! A 140 már intő jel. A magnézium segíthet levinni, egyél sok fokhagymát, mert az is csökkenti a vérnyomást, és még egészséges is! Ha nincs otthon rendes elektromos vérnyomásmérőd, akkor nem ártana beszerezni egyet, jó ha van, bár nem egy olcsó dolog, de később is hasznát tudod venni.
2011. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egyszer-egyszer kiugrik, akkor még nincs semmi komolyabb probléma, hiszen a vérnyomás nem egyenletes, lehet 2 perc múlva már le is ment 120-ra. Valószínű ezért nem mondott rá semmi különösebbet a doki.

Nekem folyamatosan 120 körül van, de nekem erre sem mondanak semmit, csak hogy a kismamáknak alacsonyabb szokott lenni általában. Én pl izgulós fajta vagyok, még egy vérnyomásmérésnél is, hogy vajon jót fognak e mérni, nekem ezért mindig magasabb, mint ha itthon mérem.

Ha folyamatosan magasat fognak mérni, akkor először majd otthon is mérned kell, aztán pedig ha otthon is magas, akkor biztosan tovább küldenek vele.

Addig ne aggódj, mert az is hozzájárul hogy magas legyen a vérnyomásod!

2011. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem állandóan ennyi, nem vizesedsz nagyon és nincs fehérje a vizeletedben, akkor nincs gond.


Azért tényleg nem árt, ha méricskéled magadnak. Én is vettem vérnyomásmérőt, van, hogy 150/90-et mérek, de öt perc pihi után már 130, az meg tök jó :)


Borsmenta tea finom nagyon, megengedett terhesség alatt, és piciri idegnyugtató hatása is van, iszogasd minden nap, jó az emésztésnek is.


Nyugodt babavárást! :)

2011. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat van itthoni vernyomas merom es nem magas itthon, a dokinal se volt eddig magas,szerintem ezert nem is mondtak ra semmit.azert meregetm itthon magamnak, most mertem nem regen 116/59 volt a pulzusom meg 84 szerintem ez tokeletes!
2011. nov. 17. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök jó :)
2011. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!