Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2010 augusztus végére szeptemb...

2010 augusztus végére szeptember elejére ki vár babát? Hogy birod az idöjárás változást?

Figyelt kérdés
jósló fájások?
2010. júl. 27. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szió!

Igaz, szeptember 11-re vagyok kiírva de mondták, hogy lehet elöbb jön a baba mert nagyon görcsölök a 29. hét végétöl. Most kellemesen hüvös idö van, így jobb, de a nagy melegben többször és erösebben jön. Te hogy vagy? Vannak már fájásaid?

33 hetes

2010. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én is görcsölgetek én elvileg szeptember 8 ra vagyok kiirva de nem bánnám,ha hamarabb jönne egy két héttel:)
2010. júl. 27. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:

(elsö vagyok)

Megértelek:) Gyakran görcsölsz?Mekkora már a kicsid? Milyen nemü lesz?

2010. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én aug. 27-re vagyok kiírva de nekünk is hamarabb fog jönni állítólag. Ezt a hűvös időt nagyon élvezzük élénkebb a babám is. Folyamatosan szellőztetek mert 30fok volt a nagy melegben a lakásban, most csak 25 ami mindjárt kellemesebb. Nekem inkább a derekam fáj egyre sűrűbben. Görcseim nincsenek inkább enyhe mensi szerű érzés de az ritkábban.

35hkm

2010. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én az UH szerint 36 hetes vagyok a menses szerint pedig csak 34.

Hát mikor így megváltozik az idő akkor vannak görcseim, pl tegnap egyfolytában beállt a hasam....

Az ország melyik felén laktok? Kész a kórházi csomag? S Milyen nemü a babátok? Nekünk kisfiút mondtak.

2010. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeptember 12-re vagyok kiírva, de mindenki (doki, védőnő, stb) azzal idegesít, hogy csak húzzúnk ki még 3 hetet, aztán minden ok lesz. Semmi nagyobb gondom nincs, könnyen elfáradok, estére főleg alig várom hogy lefekhessek. 20 hós a lányom, eléggé karban tart a drága, 10 kg-nál tartok eddig, derekam fájogat, meg feszít, vagy inkább húzódik a hasam, már akkora mint mikor a lányam mentem szülni. Szerencsére nem görcsölök, de már 3 hete 2100 az értékem, és a középső méhszáj is puha, úgyhogy amennyit tudok fekszem. Napi 6-8 órát vagyok talpon, ami kevésnek bizonyul a beleimnek, mert állandóan érzem hogy nem jó a gyomrom a kevés mozgás miatt, de ha nem szeretnék nyílni tovább sajnos ezt el kell viselni.

Jóslók nem nagyon vannak, időjárásváltozásnál legtöbbször a fejem fáj.

33 hetes ikres kismama

2010. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok és kislányt várunk.Múlt heti uh szerint 2500 gramm a picúr.2110 a méhszáj 25.héttől, de a doktor szerint nem jön korábban.Pedig már jó lenne lassan, mondjuk 2 hét múlva, mert van egy 2 éves kisfiunk és ő nagyon igényelné a mozgást, csak hát anya lelassult.Kórházi csomag nincs kész, ráérünk még...Amúgy ezt a frontot meg sem éreztem.
2010. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én szept. 11-re vagyok kiírva. És imádom, hogy lehűlt a levegő! Pedig alapjában véve szeretem a meleget, de ez már sok volt nekem!

Én már elkészítettem a kórházi csomagot, és a héten összeszereljük a kiságyat, valamint kimosom a kisrucikat, és bepakolom a szekrénybe.

Jóslóim nincsenek még...bár 1-2 szer volt ilyen furcsa érzésem, de igazából nem tudtam hová tenni a dolgot.

Nekünk kis Hercegnőnk lesz. :-)

33h km

2010. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!