Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus végére-szeptember...

Augusztus végére-szeptember elejére kiírt kismamik vannak itt?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?Első baba-második..?Készültök már?Vettetek v.mit?
2011. ápr. 21. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, itt vagyok.:) Második babámat várom, és augusztus végére vagyok kiírva, bár tulajdonképpen gyúrok a szeptemberre inkább.:) Jól vagyok, tulajdonképpen azt mondhatom néhány napra, hogy még soha nem voltam ilyen jó formában. Néha viszont nehezen bírom a dolgokat. Kis korkülönbség lesz a gyerekek között, így a "nagyobb" egyelőre leköti minden energiámat, nincs is nagyon időm magammal foglalkozni.

Még nem vettem semmit, sok újdonságra nem is lesz szükségünk, mert úgy néz ki, a második Babánk is kisfiú lesz. Persze, veszek majd néhány apróságot, de a legtöbb dolgot örökölni fogja.

Veled mi a helyzet? Nálad hányadik baba, mikorra vagy kiírva, hogy viseled stb.?:)

2011. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én szeptember elejére vagyok kiírva, jól vagyok legalább is fizikailag (már elmúltak a kezdeti "nehézségek" hányinger, hulla fáradtság, hasgörcs stb...) épp most vagyunk túl egy házfelújításon és majdnem egyedül végigtarítottam az egészet! Nálam kicsit a hangulat ingadozás ami zavar, rettenet hisztis lettem és sokat mérgelődöm a mamákkal...(gyereknevelés ügyben...jön a húsvét és nem engedem a gyereknek, hogy naponta csokit és sütit egyen...ez állandó vita téma! Már nagyon elegem van belőle!!!)

Szóval amúgy jól vagyok! :-) a lassító téynező nálam is egy 21 hónapos fiúcska de a pocakban hugi van :-) így én már vettem 1db. rózsaszín body-t :-D A többit majd ha a 4D-n is tutira kiscsaj, bár a doki eléggé magabiztos volt. A készülgetés egyenlőre csak tervezgetés, hogy majd a nagy és erős bátyussal, hogy osztozzanak meg egy szobán, hová kerüljön az új ágy és kicsi.

2011. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én augusztus végére vagyok kiírva, 24-re, de szerintem hamarabb fog jönni. Úgy veszem észre a környezetemben, hogy általában 2 héttel hamarabb jön.Nemét nem tudom még sajnos. Az orvos bunkó volt és nem engedte még megnézni se. Akkor lábbal volt lefelé,lehet ez miatt nem látta, vagy nem is akarta látni.Nem vettünk még semmit.De van még több mint 3 hónap.Kicsit babonás vagyok.Szerintem júniusban kezdünk neki a vásárolgatásnak. Talán a következő ultrahangon már kiderül mi a neme.Boldog babavárást mindenkinek!
2011. ápr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Én szeptember 3-ra vagyok kiírva.(de az első is 2 héttel hamarabb jött)Ő lesz a második babánk.Már van egy 2 éves kisfiúnk és most kislányt várunk.Most 21 hetes vagyok.Ez egy tök jó terhesség eddig-az előzőhöz képest:se hányinger,se rosszullét..semmi.Kaptunk már pár lányos cuccot,egyet-kettőt vettem a mostani babaexpon is.Kicsit aggódok a nyár miatt,hogy fogom bírni a meleget nagy pocakkal-rohanva egy bicikliző kisfiú mellett?!De más is túlélte,remélem nekem is menni fog.Hol fogtok szülni?
2011. ápr. 24. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:

A nyár miatt én is aggódok egy kicsit, de hasonlóan gondolkozok hozzád, más is túlélte már...:)

Én Kecskeméten fogok szülni. Te, kérdező? És a többiek?

Első válaszoló voltam.

2011. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kellems Ünnepeket és sok locsolót kívánok Nektek :) Én a Jánosba fogok szülni,az elsőt a I.-es Női Klinikán szültem.Kiváncsi vagyok ez milyen lesz.
2011. ápr. 25. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok újra, én is aggódom a nyár miatt mert az első babámnál ilyenkor még nem dagadt a lábam csak az utolsó hónapban. Most meg ezekben a meleg időkben bizony elég pufók lett a lábfejem...nem tudom mi lesz a nyáron? Azt hiszem jó lesz beszerezni egy jó kényelmes papucsot:-)

Aki tudja már a nemét nevetek van már?

2. válaszoló voltam.

2011. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaj és lemaradt, hogy Kaposváron fogok szülni (előző voltam:-))
2011. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fannikánk lesz :)
2011. ápr. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!