Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is nehezen bírjátok a...

Ti is nehezen bírjátok a terhességet?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok, de mostmár egyre nehezebben bírom.

Sokat fáj szegycsontom körül, mert nyomja a baba.

Néha nehéz a levegő vétel is már.

Szörnyűek az éjszakáim már.

Volt aki ilyen nehezen viseli már a terhességet?


2020. ápr. 15. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pont ma gondoltam erre, hogy én mindkettő terhességem utáltam. Szörnyen érzem magam ez miatt olyan lelkiismeretem van ha erre gondolok. Borzalmasan vizesedtem, utáltam, hogy a férjem borotvalt, meg tényleg minden bajom volt. Most meg ranezek a kicsire, tudom hogy nem élem át többször és olyan rossz érzés kap el, hogy sokan egy csidanak élik meg.
2020. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember mas igy minden terhesseg is. En ketszer estem at rajta es semmi hasonlosag nem volt. Volt ido mikor nehezebb volt maskor meg volt idoszak amit konnyebben viseltem. Ezert ne erezd rosszul magad s plane ne legyen lelkiismeretfurdalasod...nekem pl mindenki azt mondta, hogy a szules a legcsodalatosabb dolog egy no eletebe...hat szerintem nem. Az hogy a kisbabadat vegre kezedbe veheted es ott van veled, akire nagyon vartal, az valoban a legszebb dolog, de maga a szules egy valora valt remalom volt nekem mindketto...ezert lehet itelkezni, de attol meg ez van. Te meg nyugodtan engedj teret a nehez terhessegednek s kerj batran segitseget ha barki barmit tud tenni erted, mert magat a terhesseget nem tudod atadni senkinek.
2020. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem főleg az a nehéz, hogy nem tudom jól megélni a várandósságot. Olyan jó lett volna járni még közösségbe, barátnőkkel beszélgetni, cukrászdába menni a férjemmel, terhestornára, szülésfelkészítőre járni. Könyvtárban nézegetni a könyveket stb.. Ehelyett maszkban, kesztyűben kell orvoshoz járni, fogalmam sincs hogy lesznek meg a babacuccok pl. a babakocsit ki kéne próbálni stb.. Mivel első baba hasznos lett volna a babagondozás tanfolyam és a kórházbejárás is, de ezek közül egyikre sincs most lehetőség.
2020. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 33 hetes terhes vagyok. Eddig mondhatni gondtalan volt a terhességem de lassan 1 hete már iszonyatosan fáj az ágyból és egyáltalan sétálni. Úgy érzem magam mint egy öregasszony. 🙈 valószínű nem bírja a gerincem alja a terhelést és valami ideget nyom. Kicsit pokoli.
2020. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*az ágyból kikelni
2020. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok. Nekem eddig semmi, de semmi panaszom nem volt, sőt. Még néha most is meg tudok feletkezni a pocakomról. Néha a köldököm környéke érzékenyebb, meg néha egy-egy fordulás éjszaka nehezebb. A cukrommal volt gond, szóval 10 hete a diéta és vércukormérések töltik ki az időm nagy részét. Ami jobban fáj, higy úgy erzem nem éltem át a várandósságot és mindjárt vége. Nehezen jött, 5.lombik, sokáig elhinni sem mertem. Aztán a közepe elröppent. Most meg ki sem nagyon tudok mozdulni, nehézkes a babaholmik beszerzése, félek ebben a helyzetben a szüléstől, stb. Többet 98% hogy nem lesz terhes, szóval most próbálok hangolódni...
2020. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
32 hetes vagyok, hetek óta kínlódok. A fiammal 3 éve még az utolsó héten is vígan jöttem mentem, csináltam a dolgom. Most alig volt pár gondtalan hetem. Alig várom, hogy vége legyen. Pedig úgy indultam neki, hogy ez a terhesség más lesz, élvezni szerettem volna minden percét, sajnos nem sikerült.
2020. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!