Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3. babájukat váró anyukák,...

A 3. babájukat váró anyukák, hogy fogadták a hírt a családjuk és a gyerköcök? Nehezebben bírjátok a terhességet?

Figyelt kérdés
Mi most tudtuk meg,hogy jön a 3.babuka,persze nagyon örülünk neki csak nagyon meglepödtünk a férjemmel mert"ö" egy meglepetés baba.Nagyon boldog vagyok csak közben azon járnak a gondolataim,hogy fogom bírni most már hárommal :)) !A kisfiam 9éves a kislányom 5éves!írnátok tapasztalatokat anyukák!elöre is köszönöm!

2014. aug. 24. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy fogadták a hírt:és akartátok??jól meggondoltátok???

Amúgy akartuk!!!

A nagyobb 5 éves és örült,a kisebb 2 éves és úgy igazán fel se fogta.

Nagyon hosszú volt ez a nyár,a 30. hétbe járok és nehéz volt 2 gyerekkel itthon úgy,hogy itt fáj ott fáj,negyed annyi energiám van stb

2014. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk örültek,mert tudták, hogy készülünk a 3. babára.

A tesók is örültek, de még picik voltak :) 4 és 3 évesek :)


Problémamentes terhességem volt, csak a cukorterhelésnél hánytam, ahogy az előző kettőnél is :P :D


38.hétre született. Ő volt a legnehezebb szülésem, de megérte.


Hárommal könnyebb mint kettővel, komolyan :)

mondjuk nálunk kicsik a korkülönbségek és mind a három fiú :)

Most 7-6 és 3 évesek :)


Nálad már nagyok a a gyerkőcök, sokat fognak segíteni biztos, a többiek véleménye meg kit érdekel? Őszintén? :)

Nekem is mondta a szomszéd néni, hogy ez meg az....elmondta, meghallgattam. Ennyi.


Boldog babavárást :)

2014. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örültünk mindnek, akkor is, ha nem terveztük. Egy baba a legnagyobb öröm egy családban!
2014. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat nagyon eggyetértek veletek!:)
2014. aug. 25. 07:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmadik babánk nem várt ,nem tervezett baba volt. Elején még mi magunk is elgondolkoztunk rajta,hogy kell-e ez nekünk? hogy fogunk boldogulni?

Családi fogadtatás vegyes volt. Páran örültek,többség semleges volt,mondván nem neki kell felnevelni,de volt egy aki ha tehette volna kitaposta volna belőlem... :(


Na de mostanra van egy nagyfiú,egy kis királylány,aki néha boszi seprűn lovagol,és egy kis bohóc,aki eszméletlen figura. :)

2014. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden ő más képen éli meg második és harmadik babát.vannak ismeröseim akik jo lviselték,valaki rosszul viselte
2021. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!