Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta felébredtem fáj a...

Mióta felébredtem fáj a pocakom jobb oldala, a méhem tetejénél. Aggódom. Tágul azért van? Vagy mitől? Végig fájdogálni fog?

Figyelt kérdés

Máskor is szokott szúrni de nem így. Vagy fekszik valamin a baba ami ezt váltja ki? Nem keményedik a hasam, görcs és vérzés sincs.

Nyugtassatok meg! Köszi

18hetes kismama


2007. dec. 13. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semi baj. Ezek a kisebb-nagyobb fájások rendszertelenül,de folymatosan jelen vannak a 9 hónap alatt.A tágulás, a baba helyzete, mind-mind befolyásoló tényező. Ha esetleg a fekvőpozíciód nem volt túl szerencsés, akkor változtass rajta, már most párnázd ki a hasad oldalról (nem tudom hogy alszol), és a lehető legkényelmesebben helyezkedj el mindig az ágyban.
2007. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi baj, nyugodj meg. végig vannak fájdalmak , hol ezért, hol azért. nem kell félni, aggódni, amíg nincs vérzés vagy láz, vagy erős görcs.

Simizd meg a babád, háhta máshova vándorol, és megszűnik a fájdalom:-)

2007. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nincs semmi baj, az ilyen kisebb-nagyobb furcsa fájdalmak sajnos a terhesség velejárói. El is múlik majd, ahogy jött. Jó babavárást!
2007. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 hetes vagyok és minden éjjel felkelek többször is, mert járok sokat pisilni. Ugyanerre a tünetre ébredek szinte mindíg, olyankor szoktam inni B6 és magnézium pezsgőtablettát az segít.
2007. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!