Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyáron miért jobb nagy pocakka...

Nyáron miért jobb nagy pocakkal lenni?

Figyelt kérdés
Nyáron pocakot szabadon van?
2011. nov. 3. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nyáron semivel sem jobb nagy pocakkal,sőt......nyáron jobban vizesedik a kismama,terhesen elviselhetetlenebb a hőség.és még tudnám sorolni h miért rosszabb nyáron nagy pocakkal,mint például a másik 3 évszakban.
2011. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se hallottam még. De igaza van az elsőnek. Nyáron a legrosszabb. Szenved az ember a melegtől.
2011. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Áruld már el, hogy miért írsz ilyen pocsékul! Néha azt sem tudom mit akarsz kérdezni. Ha szülész-nőgyógyász akarsz lenni, akkor legalább írni tanulj meg!
2011. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Ne tegyél már fel itt percenként idióta kérdéseket.

Olvass valami más dolgot, ami kamaszfiúnak való téma.

2011. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak ugy,nem irok ki több kérdést kiváncsiságból.Csak irigykedtek,mert túl jó vagyok.
2011. nov. 3. 17:01
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
amúgy őszintén válaszolj légyszives.fiú létedre miért ebben a témában kérdezősködsz???első voltam.
2011. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves drága Előző azért,mert sok kérdésemre itt megtalálom válaszokat sokat lehet ebből az oldalból tanulni.BArátokat szerezhetek,meg ismeretséget bőviteni lehet.
2011. nov. 3. 17:05
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Irigykedünk mert túl jó vagy? Hahaha :D

Nem tudsz rendesen fogalmazni, 17éves fiú létedre terhességgel kapcsolatos kérdéseket irsz ki, kismamákkal anyukákkal akarsz beszélgetni. Erre vagyunk irigyek szerinted? A haverjaid tudják, hogy neked mániád a terhesség és az ehhez kapcsolódó dolgok?

2011. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
a "kedves drága előző" vagyok.érdekes felfogásod van mit ne mondjak.terhesség meg szülés témában akarsz minél többet tanulni?meg itt szerezni új barátokat?minek?egy terhes nőnek szerinted van közös témája egy 17 éves sráccal?lehet h akadna 1-2 közös téma,de annyi biztosan nem ami egy barátsághoz elegendő.
2011. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen ha olvasok,akkor többet tudok meg,EZt akarom tanulni,ez lesz majd szakmám is egyszer majd.
2011. nov. 3. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!