Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alváshoz készülve, jobb és...

Alváshoz készülve, jobb és baloldalon is szúrt, feszített a hasam, volt valakinek hasonló helyzete?

Figyelt kérdés

Bármelyik oldalamra fordultam, szúrt, viszont ha a kezemmel megtartottam elmúlt.

Másnap is volt hogy fájt állás közben, vagy épp ha háton feküdtem a kanapén.

Jelenleg 18+6 hetesek vagyunk, és 7 hete nem voltam dokinál, ebben a helyzetben csak sürgős eseteket lát el, és csak a kötelező vizsgálatokra kell menni.

Én csak a 20. Héten megyek..

Már érzem a magzat mozgást, viszont ma csak egyszer éreztem eddig, akkor is nagyon enyhén.

Válaszokat előre is köszönöm. :)



2020. ápr. 16. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló, a magnézium és fekvés segített. Most kezd el csak nőni a baba és vele együtt a méh is, normális, hogy feszülnek az izmok.
2020. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, három napon keresztül nem tudtam annyi magnéziumot bevenni amennyit szoktam.

Lehet hogy az is befolyásolja, minden esetre ma nyugodtabb napot tartok, mert tegnap is takarítottam és keveset pihentem.

2020. ápr. 16. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is változó, mikor napközben húzódik, szúrkál, akkor este is kényelmetlen a fekvés. Feszül a méhed és a bőröd is, ezért lehet. Próbálj esetleg párnát tenni a hasad alá, amo megtartja.
2020. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!