Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hét 4 nap bizonyított...

8 hét 4 nap bizonyított terhesség. Lehetséges üres petezsák?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruacio : 2020.02.16

Vérzéskimaradás: 8 hét (4nap)

Az uterusban egy szabályos petezsák látható.

Átlagos átmérője: 18mm

Grav.s.: 6 (+/- 1 hét )

2 hét múlva kontroll


Valaki volt mar ilyen helyzetben?? Mire számíthatok?


2020. ápr. 16. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy nekem 5-6 hetesen látszott az embrio, egy hét múlva pedig szívhang is volt.
2020. ápr. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta a doki, hogy 25 mm-es petezsákban már kell látni embriót, addig nem feltétlenül jelent bajt. Lehet később fogant.
2020. ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8 hetesen már 2 centis embriónak kellene lennie, nem ugyanekkora petezsáknak...
2020. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én 5 hetesen voltam nőgyógyásznál, nálam is üres, szabályos petezsák volt. Aztán pár nap múlva elkezdtem erősen görcsölni és vérezni, ott már mondták hogy lecsúszott a pzs. , így már biztos nem lesz baba. Kaptam injekciót hogy kitisztuljak, méhösszehúzós cseppet, de semmi nem hatott rá, nem távozott, így műtét lett a vége. Életem legrosszabb napja volt. :'( Soha nem fogom feldolgozni.
2020. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de nekem 7 hét 1. napon 1.2 cm-es az embrió szívhanggal. Remélem tényleg csak késöbb fogant.
2020. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia mi van veletek? Minden jó lett végül?
2020. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!