Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, korai terhesség, de...

Tudom, korai terhesség, de 5+3 hetesen ma voltam dokinál, petezsák és szikhólyag van, embrió nincs. Milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben 8.héten missed ab,mindkettő tervezett baba..kérdeztem a dokit,hogy lehetséges e,hogy üres marad a petezsák,azt mondta nem valószínű,mert van szikhólyag. Kaptam utrogestant,jan.2 megnéz újra,akkor leszek 6+5 hetes,mire számítsak? Nehezíti a helyzetet,hogy jan 4 megyünk vissza Svájcba,ott ha nincs vérzés vagy görcs,akkor a 12.héten van az első vizsgálat... köszi csajok elöre is.

2019. dec. 23. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt így előre nem tudjuk megmondani. Az hogy a pzs szabályos és van benne szikholyag biztató. Egyebet ennyiből nem lehet megmondani


Ha a peteérésed a normál "időtartományban" történt tehát a 14. ciklus ap körül akkor 6+5 hetesen már embrionak kellene lennie, esetleg pulzálás is látható lehet, de ez egészen a 7. hétig kitolódhat, függően attól, mikor volt a fogantatás. Ennél többet ennyiből nem lehet megállapítani

2019. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell félned, ez így rendben van.


Annak meg csak örülj, hogy ott nem vizsgálnak állandóan. Nagyon káros ez az állandó hüvelybe nyúlkálás. Felviszi a fertőzéseket és árt a méhnyak, méhszáj állapotnak is. Nem véletlenül nem csinálják ezeket külföldön.

2019. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 6+2 hetes voltam es csak petezsak es szikholyag volt...ma 7+5 hetesen 11mm-es embrio...jo szivmukodessel :)
2019. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)


Igen,szerintem sem baj,ha nincs sűrűn vizsgálat,de egy terhességmegállapítás csak jó lenne,főleg a méhen kívüli kizárása miatt pl. Illetve így a hormonpótlás lehetősége is kizárt,amit olvastam,hogy sokaknak segìt.


Kellemes ünnepeket,boldog babavárást mindenkinek :)

2019. dec. 23. 23:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt mondtak 5+6 naposan, ra egy hetre volt embrio es szivhang is :) tarts ki, minden rendben, a szikhólyag jó jel :)
2019. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2019. dec. 23. 23:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Méhen kívüli már tuti nem lesz, megnyugodhatsz ezzel kapcsolatban.

Szerintem jó úton halad a dolog, a szikhólyag nagyon jó jel.


az ünnepeket töltsd pihenessel, szeretetben


Boldog karácsonyt 🎄

2019. dec. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős terhesen pont ennyit lehet remélni. Embrió nem látszik 6 hetes kor előtt. Ha minden rendben, 6+5 hetesen már lesz szívhang.

Teljesen jók az esélyek. Ha számszerűen szeretnéd, ilyen korán 4 terhességből 3 terhességgel minden rendben.

2019. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Boldog Karácsonyt Mindenkinek :)
2019. dec. 24. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, teljesen jó :) kb. 6 hetesen lesz már látható a mazsola :) Én is pont ennyi idősen voltam dokinál és ugyanígy szabályos petezsák plusz szikhólyag volt :) Jó egészséget!! :)
2019. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!