Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Születendő gyermekeitek apja...

Születendő gyermekeitek apja illetve ti dolgoztok ugyanúgy? Jobban vigyáztok a vírus miatt terhesen?

Figyelt kérdés

Mi vigyázunk,de aztán mindig rájövök,hogy teljes mértékben nem lehet kizárni azt,hogy ne èrintkezzünk senkivel,hiszen kell boltba járni, dolgozni.

Nálatok ez hogy zajlik?


2020. ápr. 18. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én otthon dolgozom a laptopomról.

Kedvesemmel próbálunk minnél kevesebb időt tölteni kint,mégha emberek társaságában közvetlen nem kerülünk.

2020. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként is itthon vagyok a fiammal, a férjem dolgozik. A terhességemtől függetlenül megpróbálunk mindent megtenni, hogy minnél kevesebbszer kelljen elmenni itthonról. Annyi szerencsénk van hogy a férjem munkahelye közel van, 3 perc séta. Heti egyszer megyünk boltba és pár hete újra főzök és nem hozatom az ebédet. Amit tudok rendelek és előre fizetek.
2020. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerencsére mind ketten itthonról dolgozunk, holnap töltöm a 37.hetet, tegnap volt az utolsó munkanapom. Igyekszünk mindent megtenni, csak a férjem megy a boltba, ha muszáj, de sikerült pár házhoz szállítást is befoglalni.
2020. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Homeoffice mindkettonknek es a gyerekek is itthon, heti 1x megy a ferjem bevasarolni, kesztyu, maszk, hazajon lezuhanyzik, ruhat valt, gyerekeket napi 1-2 orara viszi ki erdos reszre mozogni (verzes miatt fekudnom kell). Ennyit tudunk az egeszsegunkert tenni. 7.het kezdodik hetfon igy, 12hetes vagyok. Eddig megusztuk, koppkopp.
2020. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi itthon a 2 evesemmel ,csak max 1 bolt volt a heten (egyedul a kisboltig) de mostmar a parom oldja meg azt is.O dolgozik , igy viszont a vendeghazunkba kikoltozott .Aztan bizzunk benne nem.kapja el .30 hetes vagyok a hugival😊
2020. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Táppénzen vagyok, mióta ez a helyzet van. A fizetés nélküli szabadság volt a másik opció..
2020. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Mi mindketten saját vállalkozásban dolgozunk , de jelenleg egyikőnk sem dolgozik , 1 hónapja vagyunk itthon , de nem azért mert félünk ,hanem mert nincs értelme..de dolgotnánk ugyanúgy mindketten , ha lenne miért. Bár a férjem mondta ,hogy május 1 el visszaáll , én meg már csak majd a szülés után. Egyébként egyikőnk sem pánikol, felveszem a maszkot meg a kesztyűt pusztán azért ,hogy ne nézzenek rám hülyén , egyébként csak a kézfertőtlenîtőnek látom értelmét.
2020. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!