Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyűrűs jóslás lányt mutat, az...

Gyűrűs jóslás lányt mutat, az ultrahang fiút. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem pont forditva volt...

gyürü : fiú

kinai hor.fiú

tünetek:fiú


hasforma:lány

uh-lány..... lányka lett.



az uh az igaz!

2010. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyűrű csak babona, az UH viszont tudomány.
2010. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Nehogy már a boszorkányoknak higyjél. Jéééézus....

Gondolom láttad te is az uh-on a zacsit és a többit. Nem is értem a kérdést.

2010. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem lányt mutatott az inga és a kínai horoszkóp is,uh-n,végig kisfiút mondtak, hát az is lett:-),ma már 22hós, és 100lányért sem cserélném el(pedig én nagyon lányt szerettem volna).

Üdv

2010. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kínai lányt mondott,az UH kisfiút,és az is lett.
2010. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az inga fiut, a horoszkopom fiut, a megerzesem fiut, az uh a 34 heten pedig szinten fiut. Es a vegen született egy csodaszep kisfiam :D

Ugyhogy nekem nagyon bejött.

2010. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi lányt terveztünk. Kínai szerint, jónás szerint peteérés szerint lánynak kellett volna lennie. Inga "egyértelmű" fiút mutatott, és az uh is. Fiunk lett. :)
2010. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Atyaég......! :D

Inga, gyűrű, varázsgömb...hát ez nem semmi!

Ezt a kérdést tett fel majd az Uh-s orvosnak is, megnézném a fejét! :)


Kérdésre válaszolva: UH-nak hinnék.

2010. júl. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most ez komoly?! Az UH a tuti, a többi zagyvaság.
2010. júl. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi annyira hittünk az ingának hogy miután két lány után mindkettőnknél fiút jósolt, belevágtunk és bizony bejött, itt alszik a karomban. Tudom bugyután hangzik, dehát az akarat sok mindenre képes. És akinek megcsináltam mindenkinek kimutatta azt amije van, kivéve a barátnőmnél tévedett aki velem egyszerre volt babás. Az álmaim sem tévedtek, csak a kinai a 3. babánál, ott is lányt mutatott, de én az ingának akartam hinni. :-)

Egy biztos, az uh az biztosabb mindennél, de ugye ott is tévedhetnek, többet is hallottam. A legutóbb pont a szülészeten. Lányt mondtak végig a csajnak, és mikor hasára tette a doki a kisfiút megkérdezte a dokit, hogy ez meg mi? Hisz lányt mondott. Nagyon csalódott volt szegény, mert beleélte magát hogy fiú után lánya lesz.

2010. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!