Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Praxis magánrendelőben 4D...

Praxis magánrendelőben 4D ultrahang tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Dr. Hajdú Krisztinához szerettem volna időpontot kérni, de nagyon sokat kell várni így Győrfi Mátyás szonográfushoz kaptam jövő hétfőre időpontot. Járt már nála esetleg valaki?
2011. júl. 11. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ő a világ legjobb szonográfusa. 2 terhességet csináltam vele végig. Az elsőt 14 éve és most a másodikat. Nála jobbat nem találsz. Nyugi! Kedves, türelmes, precíz, pontos és óriási tapasztalat van.
2011. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, többször is hozzá mentem terhességem alatt. Én is ajánlom őt, tapasztalataim hasonlóak az előttem szólóhoz. Ja, és ő volt az, aki a legpontosabban megsaccolta, mekkora lesz a baba. Pontosabban, mint a kórházban, ahol szültem. Persze, nem ez a lényeg, tényleg jó szonográfus.

2011. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
en is csak ajanlani tudom!!! egy nagyon jo szongrafus kituno elismert doki!!!!nagyon kedves es en is nagyon szerettem hozza meni!!!
2011. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nagyon várom a hétfőt. Remélem kiderül a baba neme is, mert az sztk-ban mindenki mást mondott :)
2011. júl. 13. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Drukkolok! Majd írd meg a tapasztalatodat és a baba nemét is! Könnyű terhességet kívánok neked!
2011. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mindenképpen megírom!
2011. júl. 13. 11:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Mi volt?
2011. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia, köszi az érdeklődést :) fiam lesz, egyértelműen látszott. Győrfi Mátyás nagyon szimpatikus volt. Alaposan végignézte a babát és megnyugtató volt hallani, hogy minden rendben vele. Sajnos a fekvése nem volt a legideálisabb, de nem bántam meg, hogy elmentem. Köszönöm még egyszer a válaszokat. Mindenkinek ajánlom őt!
2011. júl. 18. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gratulálok!!! Boldog babavárást Neked!
2011. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 19. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!