Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kleopátra 4d ultrahang...

A kleopátra 4d ultrahang rendelőről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi múlt héten voltunk, a 18. hétben, szerintem jó hely. A legolcsóbb, amit találtam, 8990.- volt a babamozi, dvd-t és 1 fotót adtak. Az időpontom kicsit csúszott mert tovább volt bent az előző de tartották a 20 percet, ami bőven elég is volt, mert elég intenzíven böködik a hasat hogy úgy forduljon a baba hogy jó legyen, és nekem abból elég volt a 20 perc (alaphangon is utálom ha a hasamhoz érnek, nagyon csikis és most meg különösen érzékeny).

Láttuk jól a baba minden részét, a pofiját (bár 18. héten még nem olyan látványos :)) és a nemét is meg tudtuk állapítani tutira.

Összességében elégedett vagyok, kellemes a légkör, kedvesek, megéri az árát.

Jó mozizást! :)

2011. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem annyira nem jott be a hely.28heteses voltunk állítólag ilyenkor jó kép készül,de nem mert elmosódott életlen kép/dvd készült.Szép volta zene-i aláfestés de ez sajna nem javított a helyzeten.


Valóban rovid volt nekünk is 30-35perc.És agyba főbe bokdosott a szonográfus nő...nem viccelek.

Nem is értem,hogy lehet ennyire durva,utána még órákon keresztül fájt a hasam.Normális az ilyen,oké hogy jó képet akar de ne mindenáron... :[


Később a 32héten elmentünk egy másik helyre/ajándékba kaptuk ismerőstől/ Az Istenhegyi 4D Genesis vagy valami hasonló nevű.

Hát halljátok ég és fold a kettő.

1.csak óránként van időpont náluk,így nyugodtan meg tudott vizsgálni,45-50perc volt.

2.nem csak a babát nézte meg jó alaposan,hanem engem is a vesémet illetve,hogy nincs-e valami gond nálam.


Szuper jó hely...talán 2000ft-al tobb de legalább emberségesek és gondosak,nem futószalag.

Kelopátrában olcsó húsnak híg a leve effektus érzésem volt.


38hetes kismama

2011. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudom most szombaton voltam és az uh s csaj egy tünemény..Végig beszélt a babámhoz hogy hogy forogjon.Szerintem nagyon jo.és nagyon szép minden amit kaptunk..
2011. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ketteske ***** válasza:
49%
Nekem is nagyon tetszett a kleopátra UH-s hely. Mindenki rettentő kedves volt és profi. Én máskor is oda fogok menni.
2011. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi 24 hetesen voltunk ott,de nekem is csak jók a tapasztalataim.Igaz,hogy súrolják a hasat,ha alszik,és teljesen begömbölyödik (nekünk is így volt),de valahogy muszáj felébreszteni,és én nem vittem csokit.Nem gondoltam rá,hogy kellhet,mert míg odaértünk,vígan rugdosott.Ahogy bementünk,mindenét behúzta úgy,hogy se az arcát,se semmijét nem lehetett látni.

Szóval vigyél csokit,és előtte edd meg.Az a tuti!

:))

2011. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ajánlották, pedig én is oda akartam menni.

Így én is a 4D Genesisbe mentem, inkább azt ajánlom neked! Őszintén, nagyon-nagyon jó volt, pedig voltam már pár UH-m... (3 évre lett meg a lánykám, 4-ik terhességként)

Ott nem böködnek, tiszta, kulturált, kellemes légkör, és a szonográfus is egy tünemény csaj!

Kaptam szőlőcukit, csokit, hogy felkeljen a manó, majd elküldtek sétálni. Erre felébredt, és nagyon jó képek lettek!

(És ha még így sem megy a dolog, akkor visszavárnak egy újabb időpontra ingyen és bérmentve, nem kell újra kifizetni!)

Én nem bántam meg, hogy nem jött össze a Kleopátra...

2011. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vezo228 válasza:
Mi tegnap voltunk, 15-20 perc késéssel kerültünk sorra, de ez nem volt túl nagy gáz. Azonabn őszintén szólva sem ott a "babamozi", sem DVD-n nem hozza azt a minőséget, amit az ember várna. A hölgy figyelmes és kedves volt, de kicsit kapkodónak tűnt, alig-alig lehet felismerni a felvételen a lényeget. Szóval, egy sima uh vizsgálatnál alig több, ami lett belőle.
2013. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A bökdösődős szonográfus lila hajú nő sokak szerint nagyon profi,de szerintem csak egy kapkodó,bunkó nő. Nálam sok mindent elnézett,(nemcsak a kleopátrában nézett,hanem a kórházban is ahol dolgozik) még jó,hogy a császár és a remek orvoscsapat megmentette babámat.Köszi Katalin,profi voltál :)Szerintem enyhén túlvállalja magát ez a nő,és egyre többet hibázik,nem hiába panaszkodnak rá egyre többen több helyen. (orvosok is) Amúgy nem valami élvezhető a felvétel,amit kaptunk,mert állandóan csak rángatta az uh-t rajtam.
2013. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!