Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végi vizesedés,...

Terhesség végi vizesedés, ujj-lábdagadás ellen bevált praktika?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Pihenés, rövid séták majd szülés.
2020. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok kilépős séta, só, kávé kerülése, üldögélés, álldogálás kerülése, fekve lábpolcolás, és egy ellenőrző vérvétel, nincs-e kezdődő toxémia a háttérben.
2020. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, főleg uborkás limonádé és zöld tea, ezek vízhajtóak.
2020. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Szülés
2020. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha sok a nasi visszafogni! Több, rövidebb séta , de azon kívűl kevés állás , inkább sok sok pihi és amit előttem irt az egyik válaszoló uborkás víz és natur tea tökékeletes! Próbáld kerülni a sós nasikat , ételeket!
2020. ápr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak a szülés vált be. Vizesedtem de nagyon. Minden heten 2 kg víz az utolsó 5 hetben. Semmi nem vált be.
2020. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A vizesedés elsősorban a túlsúly miatt van , ha már eleve túlsúllyal kezdi balaki , vagy nagyon sokat szed fel zsírban , akkor fog nagyon vizesedni. Ezért (is)kell odafigyelni nagyon a kajára.
2020. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rizikófaktor persze a túlsúly, de nem amiatt van, hanem mert rossz a keringés, a nyirokrendszer nem tudja visszaküldeni a szív felé a terhesség miatt megnövekedett mennyiségű használt vért. Nekem nem volt túlsúlyom (na jó, talán 3-4 kiló:)), és kb. 8 kilót szedtem fel úgy 33. hétig, aztán hirtelen mégis jött még 20 kiló össz. 5 hét alatt. Szülés után le is ment egy hét alatt sok pisiléssel tényleg az a majdnem 30, bár azért a bőröm nem örült neki. Mivel vízhajtót nem szabad szedni (max. tényleg az ilyen uborkafélék, de a csalántea meg petrezselyem már tiltólistás), csak rendszeres mozgással lehet jobban segíteni a szervezetednek a végtagokból felfelé pumpálásban, na meg a lábpolcolással. (Így magyarázta nekem a doki.:)) És persze nem feltétlenül, de lehet komoly oka is, ha nagyon eldurvul, egy labor mindenképp biztosabb - nekem sem véletlenül volt, ki is kellett kapni a gyereket a 38. héten.
2020. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az a vénás rendszer, amiről te írsz, nem a nyirok :D
2020. ápr. 23. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!