Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogyan szedjem az...

Szerintetek hogyan szedjem az Utrot?

Figyelt kérdés

Kedden voltam dokinal,aki.megallapitotta hogy 5 +1 hetes terhes vagyok.Mivel barnazgattam irt fel 2×1 utrogestan hüvelybogyót,es 2×1 Progeszteron exeltist

Én ugy kezdtem el szedni,hogy egy bogyót este 7kor felraktam,meg bevettem a masikat..A következő adagot pedig reggel 7kor..Azt vettem eszre ,hogy napkozben rendben vagyok,viszont késő délutan este fele elkezdek picit barnázni..Túl sok lenne a 2 bevétel es felhelyezés kozott eltelt idő?

Szerintetek ha elosztom ezt 4 reszre napkozben? Tehat reggel beveszem a bogyót,majd rá pár ora mulva a huvelykapszukat,majd ismet a bogyot,este pedig ismet a huvelykapszulat.

Annyira izgultam a vizsgalaton hogy elfelejtettem megkérdezni.Tudnátok segíteni?


2020. ápr. 24. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is hívd fel a dokid, nincs benne semmi. Én már terhességmegállapításon kaptam mindkettőt, aztán rá egy hétre elkezdtem barnazni,rohantam vissza aznap reggel, kiderült, hogy meg kell emelni az adagot. Lehet neked is ezt fogja tanácsolni a doki. Én már nem emlékszem nekem mennyi volt, napi 3 vagy 4 utro és melle a progi.
2020. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En sima utrot szedek, az exeltis az szajon at szedheto?


A sima utro huvelykupnak is hasznalhato de szajon at is szedheto, tehat a helyedben este 7kor feltolnam a kupot es egyet szajon at, majd 7kor szajon es du 1kor szajon. Igy kb elosztod egy napra es nem kell hajnali 3kor felkelni beszedni egy adagot.

Napkozben kupozni csak akkor erdemes ha tudsz vele fekudni.

2020. ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen az exeltis egy 200 mg-os szájon át bevehető lagyapszula.Utroba meg 100 mgosat kaptam,es hüvelykapszula..Es ezekbol kelle e 2×1et..Csak ezt olyan hülyén lehet elosztani,az egyik 200 mgos,a masik csak 100..
2020. ápr. 25. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor este 2 utro, 1 huvelybe 1 szajba, reggel 1 200mg-os exeltis meg napkozben meg 1x200mg exeltis?
2020. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!