Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehet még menteni?

Meg lehet még menteni?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok ma elkezdtem barnázni, bementem a sürgősségire írtak fel duphastont. Viszont a doki aki vizsgált még csak 3.5 mm-es felritkulast látott. Kb kedden múltam 5 hetes, március 31-én volt ovulációm (mondjuk ezt nem mondtam neki). Azt mondta a doki, hogy egy héttel később fogant. De kb félidőben volt ovulációm, ha minden rendben akkor nem kellene fiatalabbnak lennie a terhességnek. Tudom később is beágyazódhatott meg sok minden közrejátszhatott, de nem tudom, hogy egy héttel is akár vagy már vetélek elfelé és azért csak felritkulást látott. Valakinek hasonló tapasztalat?

2020. ápr. 24. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél pozitívat?
2020. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell egyből aggódni. Sajnos nem lehet erre pontos választ adni, csak a kövi uhn derül majd ki hogy rendben van e minden csak lassabban ágyazódott be vagy tovább vándorolt stb. Vagy sajnos elhalt és nem fejlődött tovább, megindult a vetélés.

Nekem volt barnázásom és segített a progeszteron.

2020. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem tudom. Kormány utasításra rengeteg beteget dobnak ki a kórházból, nem csinálnak ct-t, elsunnyogják a kemót, stb. Talán, ha magánorvoshoz mész, akkor rendesen ellátnak. Mindenesetre ne a gyik-ről várj látatlanban táv diagnosztikát.
2020. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Természetesen van saját dokim is, ő mondta, hogy menjek be a sürgősségire. Pont nem dolgozott és nem rendel minden nap. Van időpontom hozzá mire mennem kell. Nem távdiagnosztikat várok, csak egy kis reményszikrát, hogy másnak is volt így és jó vége lett. Nem azt mondom, hogy attól megnyugszok ha más pozitív dolgokat ír, de talán jobban el tudom hinni, hogy jó vége is lehet.


Múlt hét hétfőn lett pozitív a teszt először halványan, de jól láthatóan, nem kellett keresgélni, 3 napig egyforma volt a teszt és a 4.naptól lett erősebb, kb mint a kontrollcsík. Előtte pénteken még negatív volt teljesen és nem erős teszt, hanem one stepes.

2020. ápr. 24. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem pozi teszt után 10 nappal volt barnázás. Én Utrogestant kaptam, napi 3x1et. Illetve szigorú pihenés, sok fekvés.

13. hétig használtam, ma 16 hetes vagyok.


Nyugalom, pihenj sokat!

2020. ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És amikor neked felírták akkor látszott már petezsák is uhn?
2020. ápr. 25. 08:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Én akkor voltam 6 HETES 6 napos, a doki szikhólyag és embrió kezdeményt látott. Rá 4 napra már volt szívhang is.


Tényleg ne idegeskedj sokat, pihenj, minden oké lesz.

2020. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 khniki ***** válasza:
100%

Én is egy halom pozitív teszttel kezdtem barnázni. Semmit sem látott még az orvos az uh-n, annyira az elején voltam. De azonnal kaptam Utrogestant és nekem is sokat kellett pihennem. 1 hét alatt múlt el a barnázás, a 13. hétig szedtem.

Lassan 8 hónapos a kisfiam. :)

2020. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltál azóta dokinál? Mit mondott?
2020. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen voltam 4.-én. Már volt szívpulzálás is🤗 igaz mondta a doki, hogy még picike, 6mm, de én jó jelnek veszem, hogy ver a pici szivecskéje.
2020. máj. 8. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!