Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, hogy eddig egyszer...

Az baj, hogy eddig egyszer sem vizsgálta meg a fogadott orvosom a méhszájamat? Most vagyok 30 hetes terhes, és utoljára 28 hetesen voltam nála.32 hetesen megyek legközelebb.

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem sem nézett meg a dokim, csak ha panasz volt. Ha nem lettek volna haskeményedéseim akkor a szülésig meg sem néz. Legfeljebb egy kenetet vesz. Pedig fogadott doki volt.
2008. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Nekem nincs fogadott dokim. 3 hetente kell mennem hozzá és miden második alkalommal megvizsgálja a méhszájat!

Szerintem ez fontos, hogy tudd, kinyílt-e a méhszáj, vagy megrövidült-e a méhnyak!

31hetes kismama

2008. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Engem a 37 héten vizagált meg először. Semmi panaszom nem volt, így nem tartotta indokoltnak az állandó vizsgálatot. Szerintem jó is volt ez így, még nem vagyok kinyílva, fölösleges lett volna az állandó pisztrgálás.

Ha téged zavar kérdezz rá, vagy válts orvost.

üdv 38 heteske

2008. nov. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
En kulfoldon elek, havonta jarok dokihoz, de a mehszajamat meg egyszer sem nezte meg. A 30. heti vizsgalatra fogok most penteken menni.
2008. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
67%

Szia!

Engem csak akkor vizsgált, mikor mondta, hogy baba lesz.

Utánna akkor, mikor koraszüléssel a kórházba kerültem, mert Ő volt az ügyeletes (de szerencsére visszatartották)a 34. héten.Azután vizsgálat nem volt.

A másik doki szerint ez baj és nem akarta elhinni a 38. héten, hogy nem volt vizsgálat, azonnal megnézett.(mert egyszer Ő helyetesítette)

Túlhordtam 10 nappal és az után, hogy a főorvos megvizsgált "olyan szépen",el is keztem vérezni.

Éjfél körül már szültem.

2008. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is külföldön ölek,magàn orvosom van,26 hetes vagyok,még soha sem nézte meg a méhszàjamat!
2008. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 28 hetesen nézte utoljára és 32 hetesen nézi legközelebb, az még belefér. Amúgy haskeményedése minden kismamának van, ez nem utal arra, hogy ki vagy-e nyílva. 37 hetes
2008. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy kicsit megnyugodtam, de azért jövő héten rákérdezek nála. Az utolsó válaszolónak: eddig még egyszer sem vizsgált meg, de köszönöm neked is a megnyugtató választ, mert nem tudtam azt sem, hogy normális-e, hogy vannak ilyen keményedéseim.
2008. nov. 24. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!