Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmaradt menstruácio, nehány...

Elmaradt menstruácio, nehány tünet de negatív teszt?!?!?

Figyelt kérdés

Február 1.-3.-án kellett volna megjönnie de elmaradt.

A melleim feszulnek , nem lehet hozzajuk érni olyan érzékenyek.

Alhasamban szurkálást érzek naponta többször is ami átnyilal a nemiszervbe , valamint folyamatosan tisztasági betétet cserélek úgy megnőtt a hüvelyi folyásom..


Nem vagyok ráfüggve a dologra(nyilván azérz szeretném) szóval nem hiszem,hogy csak beképzelném.


De a teszt negatív lett reggel. Nektek mikor mutatta ki a teszt? Voltak hasonló tüneteitek? Mi a véleményetek?



2020. febr. 7. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeres a ciklusod, vagyis kb 14 nappal a következő aktuális mensi előtt ovuláltál, akkor nem terhesség miatt késik, már kimutatná a teszt.

Ha nem rendszeres, akkor simán lehet, hogy később volt ovuláció és még azért negatív mert nincs elég hcg amit kimutasson.

2020. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Horaires ***** válasza:
84%
Nekem 3 nap késésnél negatív volt a teszt, 10 nap késésnél pozitív. Várj még pár napot, aztán tesztelj újra. :)
2020. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, 5 nap késésnél nega, 10 napnal lett pozi. 35 hetes vagyok most.
2020. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ugyan ezekkel a tünetekkel lett pozi tesztem nemvart előtt 3 nappal. Vannak olyanok, akiknek később mutatja ki, hogy mi okozza, azt nem tudom, de amíg nem jön meg, van remény, megy a drukk!
2020. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!