Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őssejt levétel/tárolás/őrzés...

Őssejt levétel/tárolás/őrzés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Érdekel az ára, de neten sehol sem írják ki. Árkalkulációhoz is adatokat kér, ami alapján fel tudnak hívni. Nem akarom, hogy hivogassanak. Egyszerűen csak az ára érdekel. Tudom, hogy van több csomag, több opció, miből vesznek mintát, valamint hány évig tárolják.

Valaki tudna tájékoztatni, mennyibe kerül kb?

Egyik cég 200e Ft akciót ad, ebből gondolom, hogy drágább, mint amennyire tippelem.



2020. ápr. 28. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az akció az mindig kamu. Akciósan kerül annyiba, mint máshol teljes áron.


Kb 250 ezer, meg évente kb 20 ezer az őrzés. És kb 0 forintot ér.

2020. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno olyan csomag volt hogy 320 ezer + 68 a szerződés kötésnél. 20 évig tárolják így. Havi részletben fizettuk, így 10 hónapig havonta 32 ezret utaltam nekik.
2020. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták, kb 250-nél kezdődik. Érdekesség képpen, amikor én erről beszéltem az orvosommal, akkor azt mondta hogy nagy jövő van benne, de azt azért érdemes tudni, hogy egyenlőre csak a leukémia gyógyítható vele, a többi betegségre tesztelik egyenlőre. A többi meg reklám.... Ettől amúgy elszomorodtam, mert nem erre gondoltam, de ebben más orvosok is megerősítettek, hogy csak a leukémia ami 100%, hogy hatásos, de őt sem minden esetben. Ez ennél sokkal bonyolultabb.
2020. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Európában még nem fordult elő, hogy valakit a saját őssejtje mentett volna meg. Humbug az egész, ráadásul sorra mennek tönkre az ilyen cégek. Ismerősök is vetettek le, tönkrement a cég, ami csak Kínában tudta megoldani a tárolást. Elmehettek volna Kínába a mintaert, ha meg tudták volna oldani, hogy mínusz százvalahany fokon hazahozzák, és itthon keresnek egy helyet, ahol tárolják. Hát nekik nem érte meg...
2020. ápr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk megerte, bár nem a gyerek életét mentette meg, hanem a barátnőmét. A kisfiam őssejte gyógyította meg. Szóval, egyrészt olyan őssejt bankot kell választani aki nem Kínában tárolja az őssejtet hanem pl. Lengyelországban, ahova azért el lehet jutni, kell legyen a szerződésben olyan rész, ha becsődölnek, az őssejt tarolasat leszervezik, hogy továbbra is használható legyen, illetve nem csak arra kell gondolni hogy a te gyermekednek lesz ez, hanem bármelyik csaladtag, ismerős, ha egyezik a donorkep, felhasznalhatja. Nekunk nem volt felesleges pénzkidobas, és okosan kell szerződést kötni.
2020. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!