Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezekkel a méretekkel szerintet...

Ezekkel a méretekkel szerintetek van még esély arra, hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés
2 héttel ez előtt voltam az első ultrahangon, akkor 8 mm-es petezsák látszódott, szikhólyag, embrió nem. Ezen a héten pedig 30 mm-es petezsák, szikhólyag, valamint 5 mm-es embrió szívműködéssel. Az orvos annyit mondott, hogy a petezsák mérete nagy, az embrióé pedig ahhoz képest kicsi. Az utolsó menstruációtól számított hetektől is el vagyok maradva kb 1,5 héttel, ugyanakkor a ciklusaim hosszabbak, így az orvos azzal bíztatott, hogy rendben lehet ez még, hiszen a fejlődés folyamatos és van szívhang is. A papíromra annyi került még, hogy a petezsák kissé elnyúlt.
2020. ápr. 28. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ver a szíve. Ez a lényeg. A többit meg majd eldönti az idő.
2020. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En is azt gondolom h fejlodott, kialakult benne az embrio, ver a szive, ez mindenkepp biztato.
2020. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 5 hetesen -4,6 mm letezsak volt, 7 hetesen - 24,6 mm petezsak (benne semmi abszolut) sem szikholyag semmi. itt kaptam progeszteront de sok eselyt nem adot senki. 9 hetesen menten ujra, 11 mm enbrio volt mar, ma mar 4 es fel eves okos es makegeszseges kisfiam. minden rendben :)
2020. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!