Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 abortusz és egy beteg baba...

1 abortusz és egy beteg baba után mennyi az esély, hogy a következő nem lesz egészséges?

Figyelt kérdés
Volt annó egy abortuszom, túl fiatal voltam és anyagilag sem áltunk valami fényesen. Most pedig újra összejött, örültűnk neki, megakartuk tartani, de a 12. Héten kiderült, hogy súlyos beteg. Végtaghiánya volt, a fejformája sem volt normális, az orrcsont sem látszott. Több probléma is fent állt, ezért azt ajánlotta az orvos hogy vetessük el. Ezek után mennyi az esély arra, hogy a következő babám is beteg lesz? Mitől függ ez? Az én családomban és a párom családjában sincs beteg ember, mi is egészségesek vagyunk.
2018. okt. 3. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fordult még elő ilyen a családban, akkor szerintem azért jó esély van rá, hogy a következő egészséges lesz. De lehet, hogy erről inkább genetikust kéne megkérdezni.
2018. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barkinel lehet beteg baba. Nem arrol van szo hogy tobb terhesseged is rendellenes volt. Igy szerintem ugyanannyi eselyed van mimt barki masnak.

De ugyis szurik es kiderul idoben

2018. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Nálunk a beteg magzat utáni évben egészséges babánk született.
2018. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Az orvosi diagnózis nagyon gyakran téves, és a sérülés lehet, hogy nagyon minimális. A genetikai öröklődési vizsgálatokon alapuló abortuszok kétharmad része olyan babákat pusztít el, akik egyáltalán nem sérültek. Több egészséges babát ölnek meg, mint amennyi sérültet! A mai modern egészségügyben már nagyon sok sérülést korrigálni lehet, mint például a nyúlszájat.


Egy ilyen kisgyermek édesanyja a következőt írta: "


"Milyen társadalomban élünk, ha már egy ilyen apró arcdeformitás is, amit műtéttel könnyen korrigálnak, olyan rendellenesnek mondott, hogy abortuszra ítéli a gyermeket miatta?"


A fogyatékos gyermekek leggyakrabban boldog gyermekek. Mindig drágák és általában szeretnek élni. Fontos tény, hogy


egyetlen értelmi fogyatékos gyermekek szülei által létesített szervezet sem szorgalmazta még az abortuszt.


A fogyatékos gyermekek nem szociális terhek, és az okos és normális emberek nem feltétlenül szociális juttatások.

2018. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnalom:( sok mindentol, attol is fugg, h mennyi idos vagy.
2018. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!